Post a reply

razno o FCS

19 Apr 2012, 21:54

Nije baš da vidim ovakvu temu, a budući da me pomalo zainteresirala ideja da još nešto uz vlakić trčkara po maketi, da postavim par pitanja ponosnim vlasnicima i znalcima:

- jednostavnost upotrebe / izgradnje / održavanja
- različitost voznog parka (dostupnost u Hrvatskoj)
- cijene i isplativost na manjim maketama

Ako znate nešto o navedenom, raspišite se

Re: razno o FCS

19 Apr 2012, 21:55

piccolo wrote:he he - evo jednog odgovora od jednog koji i nebi trebao odgovoriti na postavljena pitanja...
- svatko lako sagradi tako nesto ako ne misli ici u nesto avancirano ( jer i toga ima) odrzavanje, skoro pa da i ne postoji.
- uglavnom novije vrijeme, poneki bus iz 60-ih. U Zagrebu ima jedan G-din koji se time bavi pa se valjda i preko njega moze naruciti.
- cijena startnog seta je nekih stotinjak eurica, a isplativost - a kaj reci o tome, tu si ti glavni.

a evo i linkica na Faller Car System

ak te jos kaj zanima samo pitaj, ali doci ce jos koji odgovor

Re: razno o FCS

19 Apr 2012, 22:01

Videosammlung rund um's Car System
je odličan link za sve koje interesira FCS ! Ima puno uputa, videa i samogradnje prekrasnih stvari
A ovo je
:text-link: na Jubito njegovih filmića je :

Re: razno o FCS

19 Apr 2012, 22:02

MIKROAntriebe je link na višejezičnu stranicu proizvođača malih čudesa za FCS! Isplati se pogledati, barem za ideju..

Re: razno o FCS

28 May 2012, 11:32

Još jedna početna stranica za pokretne automobilčiće je na linku kojeg se isplati
pogledati- istražiti u svakom slučaju!

Re: razno o FCS

28 May 2012, 11:34

Jedno od (brojnih) rješenja za automatsko upravljanje je na linku
kojim se vozila održavaju na sigurnom razmaku.

Re: razno o FCS

28 May 2012, 11:38

Infracar nam pokazuje sistem automatskog upravljanja preko infra- zraka na linku
Pomalo je nevjerojatno što se sve može napraviti od tako malih autića.... :CUCKO

Re: razno o FCS

28 May 2012, 11:41

Razne djelove potrebne za upravljanje i vožnju autića možete naći na linku
/nažalost cijene su nam nadam se za sada još povisoke/

Re: razno o FCS

28 May 2012, 11:47

MMT je još jedan sistem za vožnju autića po maketi, po mnogo čemu napredniji od FCS-a....umjesto žice vozila vodi tanka magnetna traka. Autići mogu imati još puno čudesa u sebi (pogledajte) a najzgodnije mi se čini automatsko punjenje- kad autić osjeti da mu je aku pri kraju sam skrene na najbližu
punionicu te kad se napuni sam se vraća u promet. Pogledajte link!

Re: razno o FCS

03 Feb 2015, 20:14

The Faller Car System

ReynauldsEuroImports

Post a reply