Switch to full style
Post a reply

Kretničke poluge

13 Dec 2013, 03:02

Pozdrav svima,
Najprije bi sve koji če tu temu pogledati i pročitati, zamolio za pomoč.
Naime u čemu se radi. Kao što vjerovatno znate, imam na svim skretnicama na glavnoj stanici zmontirane ove pokretljive poluge.

Image
Te poluge je prije određenog vremena radio i prodavao Berka iz Češke
Ako posjetite njegovu stranicu, može se vidjeti, da je očito prestao, da se bavi s tim poslom.
Na e-maile ne odgovara. Isto tako ne odgovara ni na telefon.
Tako da nije bilo uopšte moguče što saznati ili naručiti odnosno uopšte stupiti u konakt sa njim.

Baš danas sam u moju temu ovdje:
Maketa iz Lendave
stavio slike, na kojima se vidi, da sam postavio tirnu situaciju. Ali očito če radovi zastati, baš zbog tih poluga. Ne bi pa želeo, da ih tu nebi bilo.
I sad pitanje i ujedno i molba za pomoč. Gdje sad to nabaviti? Dali moguče netko zna , dali postoji nešto barem slično tome?
Cijena i nije tako bitna...Pod hitno bi trebao barem 6 komada!!!
Za svaku ideju, link, pomoč, sugestiju,ili prijedlog se svima več unapred zahvaljujem
L.P.

Re: Kretničke poluge

15 Dec 2013, 23:28

I ja sam tražio tako nešto prije dva mjeseca - svi su me upućivali na Weinert - ali koliko znam njihove nisu od funkcije ukoliko
nemaš unterflur motor .

Re: Kretničke poluge

02 Jan 2014, 14:12

Nisam ekspert za skretnice, a na ovo sam slučajno naišao, pa ne znam da li bi možda odgovaralo ...

Image

Proizvodi Panier Art. Nr. 8062

Re: Kretničke poluge

02 Jan 2014, 15:05

Igore hvala na linku. Ovo bi "skoro" moglo proči... :? Samo šteta što pored ove poluge nije još onaj "znak", koji se istovremeno okrene, kad se premjesti skretnica...Ako ne uspijem u bliskoj bodučnosti dobiti one prave od Berke, onda ču na taj dio postaviti samo "simulatore"tih poluga. Nešto sam več pronašao. I to ovdje:
3312 Imitace vyhybkového návěstidla s mechanickým přestavníkem
L.P.

Re: Kretničke poluge

08 Jan 2014, 01:30

Pozdrav,
Dečki, desilo se ono čega sam se najviše pribojavao. Berka mi se javio!!!, kad sam več odlučio, da na tom novom dijelu makete neče biti tih njegovih pokretljivih poluga i sve skretnice sam pripremio za one simulatore... E sad, šta uraditi???
L.P.

Re: Kretničke poluge

08 Jan 2014, 07:42

mmatja wrote:Pozdrav,
Dečki, desilo se ono čega sam se najviše pribojavao. Berka mi se javio!!!, kad sam več odlučio, da na tom novom dijelu makete neče biti tih njegovih pokretljivih poluga i sve skretnice sam pripremio za one simulatore... E sad, šta uraditi???
L.P.

Možda ipak uzeti te Berkine jer s njima znaš što dobivaš i kako rade. No na tebi je da odlučiš

Re: Kretničke poluge

08 Jan 2014, 08:50

Ako ne budeš imao one koje stvarno želiš onda će te to kopkati cijelo vrijeme :?
i uvijek buš mislio " a trebao sam ..."

Re: Kretničke poluge

08 Jan 2014, 11:44

Odluka je donešena. Bit če one prave! :gun-toot: A kako ču ih namontirati, o tome ču kasnije razmišljati. Tako ili tako kad ih naručim, moram pričekati 2-3 sedmice, da se naprave i da ih dobijem. A to je dosta dugo razdoblje za razmišljanje... :think: :WA
L.P.

Re: Kretničke poluge

08 Jan 2014, 12:11

mmatja wrote:Odluka je donešena. Bit če one prave! :gun-toot: A kako ču ih namontirati, o tome ču kasnije razmišljati. Tako ili tako kad ih naručim, moram pričekati 2-3 sedmice, da se naprave i da ih dobijem. A to je dosta dugo razdoblje za razmišljanje... :think: :WA
L.P.

Znao sam da će bit tako :gun-toot:

Re: Kretničke poluge

08 Jan 2014, 12:28

zinzi wrote:
mmatja wrote:Odluka je donešena. Bit če one prave! :gun-toot: A kako ču ih namontirati, o tome ču kasnije razmišljati. Tako ili tako kad ih naručim, moram pričekati 2-3 sedmice, da se naprave i da ih dobijem. A to je dosta dugo razdoblje za razmišljanje... :think: :WA
L.P.

Znao sam da će bit tako :gun-toot:


uz moju pomoč :happy-smileyflower:

LP Sini
Post a reply