It is currently 27 Apr 2024, 14:45

All times are UTC + 1 hour





Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
  Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: Thalis-4341
PostPosted: 24 Apr 2012, 12:54 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 12:21
Posts: 5235
Location: Zagreb
Pozdrav svima,
Ime mi je Siniša, rođen i živim u Zagrebu. Željeznice volim od kad znam za sebe, a za to mogu zahvaliti baki i djedu. Oni su me odmalena vodili gledati vlakove pa je tako i nastala ljubav prema tračničkom prometu. A zašto baš tračničkom??? Pa zato jer me pored same željeznice jako zanimaju i tramvaji. Zanimljivo mi je zapravo sve što se kreče po tračnicama, pa tako modelarstvo vezano uz željeznicu.
Kao i većina nas počeo sam sa Mehano start setom,moj je bio kupljen na trgu u Nami. Iako sam bio klinac, kada sam nagovarao svoje da mi kupe, znao sam ono što znam i danas. Mene zanimaju vlakovi velikih brzina. Na polici su stajala dva seta, jedan sa parnom lokomotivom, skretnicama i maketom, drugi samo sa vlakom i tračnicama koje su činile jedan krug. Cijena im je bila identična. Normalno da su moji hitjeli za istu cijenu dobiti više, ali ja sam zapeo za crveno-srebrni vlak sa dvije glave.
Danas jako dobro znam o kojem se vlak radi, a od tud je došao i moj nick na svim forumima Thalis-4341. (Znam da treba po pravilu biti Thalys ali greška se je dogodila na jednom forumu i bila mi je zanimljiva, pa sam ju i ostavio :mrgreen: )


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Thalis-4341
PostPosted: 24 Apr 2012, 12:57 
dobro nam došao...
nadam se da ćeš i ti pronaći nešto za sebe ovdje te da ćeš podijeliti s nama svoja razmišljanja....


Top
  
 
 Post subject: Re: Thalis-4341
PostPosted: 24 Apr 2012, 13:37 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 12:13
Posts: 1067
Location: ZG
dobro nam došao...
nadam se da ćeš i ti pronaći nešto za sebe ovdje te da ćeš podijeliti s nama svoja razmišljanja....

_________________
...na sve mislim i opet pola zaboravim...
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
skymiles_red v1.0.1 designed by Team -Programming forum- .