Switch to full style
Post a reply

Thalis-4341

24 Apr 2012, 12:54

Pozdrav svima,
Ime mi je Siniša, rođen i živim u Zagrebu. Željeznice volim od kad znam za sebe, a za to mogu zahvaliti baki i djedu. Oni su me odmalena vodili gledati vlakove pa je tako i nastala ljubav prema tračničkom prometu. A zašto baš tračničkom??? Pa zato jer me pored same željeznice jako zanimaju i tramvaji. Zanimljivo mi je zapravo sve što se kreče po tračnicama, pa tako modelarstvo vezano uz željeznicu.
Kao i većina nas počeo sam sa Mehano start setom,moj je bio kupljen na trgu u Nami. Iako sam bio klinac, kada sam nagovarao svoje da mi kupe, znao sam ono što znam i danas. Mene zanimaju vlakovi velikih brzina. Na polici su stajala dva seta, jedan sa parnom lokomotivom, skretnicama i maketom, drugi samo sa vlakom i tračnicama koje su činile jedan krug. Cijena im je bila identična. Normalno da su moji hitjeli za istu cijenu dobiti više, ali ja sam zapeo za crveno-srebrni vlak sa dvije glave.
Danas jako dobro znam o kojem se vlak radi, a od tud je došao i moj nick na svim forumima Thalis-4341. (Znam da treba po pravilu biti Thalys ali greška se je dogodila na jednom forumu i bila mi je zanimljiva, pa sam ju i ostavio :mrgreen: )

Re: Thalis-4341

24 Apr 2012, 12:57

dobro nam došao...
nadam se da ćeš i ti pronaći nešto za sebe ovdje te da ćeš podijeliti s nama svoja razmišljanja....

Re: Thalis-4341

24 Apr 2012, 13:37

dobro nam došao...
nadam se da ćeš i ti pronaći nešto za sebe ovdje te da ćeš podijeliti s nama svoja razmišljanja....
Post a reply