It is currently 27 Apr 2024, 14:36

All times are UTC + 1 hour





Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
  Previous topic | Next topic 
Author Message
PostPosted: 01 May 2012, 03:37 
Offline

Joined: 18 Apr 2012, 08:35
Posts: 20
Location: Chicago USA
..... :o eeeeeee konacno sam skuzio kako se to radi, barem sa nadam..... :D pa evo i mene....
:greetings-wavegreen: Pozdrav svim vlakoljupcima i vlakoljupkama.... Tko sam i gdje sam je duga prica. Ali za pocetak i u kratko, jedan sam od osnivaca "Kluba Zeljeznickih Modelara Zagreb" jos na Tita Brezovackog 6 ako me pamcenje ne vara i to od tamo neke daleke bla..bla ...godine.
Zivim vec 28 godina u okolici Chicaga i plagano starim voleci male vlakice... Svake godine dolazim u jako mi dragu Hrvatsku domovinu, a spremam se slijedece godine umiroviti negdje tamo medu vama.
U Zagrebu imam jos nekih prijatelja ali se nadam da cu ih jos puno vise steci evo i preko ovog Foruma. :obscene-drinkingcheers: Vidim da su neki od mojih JAKO ]]]]]]] starih prijatelja jako aktivni ovdije. Svaka cast, nisam niti znao da imaju tako dobar dar govora i da se tako dobro snalaze na internetu, obzirom me nisu htjeli nakon 26 godina susresti u Zagrebu u Smiciklasovoj ulici. Bok Borna how are you? ...... ali imam ja i drugih dragih prijatelja medu nasim modelarima, nekih u Austriji u jednom malom mjestu 60 km od Beca kojem uvijek rado dolazim (a i ovog se ljeta spremam) a jos jedna zagrada ( vidim da i on drma i oblaci ovdije na Forumu (Pozdrav ZES-u), pa do glavnog konstruktora nove klubske makete, treba li uopce reci neumornog Drageca, kojeg evo poznajem kao klinca jos od one vec spomenute bla..bla....godine.
Ima ih jos tamo dragih mojih (nekad) mladih modelara... Bok Vlado i sin. A i jos jedan moj dragi i "Bok i kako je u Kras-u??? Tokaris li jos kotacice za prijatelje" ... Mog dragog Kusta evo nema vise, ali znate li vi da je on imao ubodnu pilu tih davnih godina (komunisticke Jugolavenske strahovlade) i da je rado dosao u kucu piliti i to bez naplate zavojite uspone (a i padove) na maketama ondasnjih maketara. :chores-chopwood: Slava ti bila vjecna dragi moj prijatelju!
I sto jos reci evo u ovom mom prijavku... dragi moji... HAJDE DA SE DRUZIMO i ........................
Pozdrav Ivica M. .... za sada jos nisam skuzio kako da vam saljem slicice o mojim vlakecima.... :text-coolphotos:
P.S. Molim da se ne spomenuti u ovoj mojoj kratkoj ispovijedi ne uvrijede, doci ce kad tad i na njih red....... :obscene-drinkingcheers: ali molim ne ovako... :obscene-drinkingdrunk:

_________________
Srdacan pozdrav i VOLI modele VLAKOVA !!!!


Last edited by tinaivica on 01 May 2012, 23:21, edited 2 times in total.

Top
 Profile  
 
PostPosted: 01 May 2012, 16:11 
Offline

Joined: 15 Apr 2012, 11:37
Posts: 242
Location: Ogulin
:flags-usa: Vidim da poznajete društvo .Lijepo da ste se priključili uživajmo i družimo se u hobiju.


Last edited by klek on 01 May 2012, 20:36, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
PostPosted: 01 May 2012, 19:35 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 11:47
Posts: 553
A jesi konačno i progovorio! Vidim već duže vremena da si povremeno prisutan ali šutiš.....i promatraš. A i na malim željeznicama je bilo slično. Gore imaš lijepo objašnjenje za postavljanje slika na forum, pa znatiželjno očekujem(o) more slika male ali i velike željeznice :violin: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingdrunk: :naughty:
(ima još dosta ljudi iz prvog ešalona kojima se izgubio svaki trag?)


Last edited by 1Borna on 01 May 2012, 20:10, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
PostPosted: 01 May 2012, 19:49 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 11:25
Posts: 18351
Location: Zagreb
Nakon više desetljeća ponovo na istom kolosjeku! :clap: Osnivači kluba i mlađi prijatelji malih i velikih željeznica zajedno po virtualnim tračnicama foruma ! :dance:
Kaj nam treba veća nagrada za uloženi trud na reoraganizaciji foruma! :violin:
U očekivanju aktivnog učešća na forumu,
pozdravljam te!
Dragec/Daco

:text-bravo:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
skymiles_red v1.0.1 designed by Team -Programming forum- .