Switch to full style
Post a reply

Re: DCC Modul povratne petlje 1

03 Feb 2013, 12:52

Ma nemaš frke, lijepe riječi su najmanji problem.
Problem je to što je ovo jako korisno a mnogi neće primijetit.

Ovo s bojicama je fora, imam još starih Gleis-planova pa sam malo gledao.
Ali koliko vidim, ljudi rađe izbjegavaju-mjenjaju plan nego što ugrađuju module, možda će im ovaj tekst promijeniti način razmišljanja!

Re: DCC Modul povratne petlje 1

05 Feb 2013, 13:41

super odradjena tema i mislim da se sad i svi koji nisu u elektronici bez problema mogu snaci sa povratnom petljom ,bravo HO :B

Re: DCC Modul povratne petlje 1

05 Feb 2013, 21:44

BR 218 wrote:Ma nemaš frke, lijepe riječi su najmanji problem.


Pa i nisu najmanji... ;)
Općenito, ljudi jako vole kritizirati, a jako malo hvaliti.
Sigurno su svi primjetili da sam "baš jako euforičan" :lol: kada nekog hvalim, ako je to posebno.
Uvijek teško imati nešto vrhunsko, kao H0amaterovu pregradnju, cisalpinovu dioramu, nikovu airbrush rapsodiju...
i još kada to podijele sa nama, najmanje što možemo je pohvaliti ih.
A stvarno imamo što... :shock:

Isto tako, lagao bih kada bi rekao da mi nije lijepo kada netko moj trud pohvali i to što sam se trudio ostane primjećeno.
I onda je najmanje što mogu učiniti – zahvaliti.

BR 218 wrote:Problem je to što je ovo jako korisno a mnogi neće primijetit.

Ha evo, tu je, pa kada nekom treba, nadam se da će naći...

BR 218 wrote:...Ali koliko vidim, ljudi rađe izbjegavaju-mjenjaju plan nego što ugrađuju module, možda će im ovaj tekst promijeniti način razmišljanja!


E to je velika šteta, po meni.
Puno je lijepše kada kompozicija ode, pa se obrnuto okrenuta vrati, nego kada se beskonačno vrti u krug.
Bar meni... I onda uz ovakav sklop PP-a broj kombinacija vožnji dramatično raste...

D-)

Re: DCC Modul povratne petlje 1

05 Feb 2013, 21:45

mrva150 wrote:super odradjena tema i mislim da se sad i svi koji nisu u elektronici bez problema mogu snaci sa povratnom petljom ,bravo HO :B


Hvala ti! B:B

Samo da si nam ti dobro tamo daleko na tom sjeveru... :BEE-:
Post a reply