Switch to full style
Post a reply

Mali Vlakovi i KŽMZ, Tko-Što-Kako...

04 Aug 2014, 21:43

Obzirom da se konstantno vrte ista pitanja u krug i da mnogi misle da je ovaj Forum zapravo forum KŽMZ-a,
evo nekoliko činjenica i informacija koje će svima pomoći da sve ispravno shvate.

Forum „Mali Vlakovi“ nije klupski forum kluba KŽMZ-a.

Na mnogim fotkama s događanja KŽMZ-a, a pogotovo bilo kakvih radova, vidjeti ćete najćešće neke članove ovog Foruma.
To samo pokazuje koliko i tko pomaže Klubu. Onda se daljnji zaključak nameće sam...

Neki od vlasnika foruma „Mali Vlakovi“ (Daco i ja) su članovi kluba, ali nisu u nikakvim tijelima Kluba koje donosi odluke.

Čelništvo Kluba možete vidjeti ovdje: CELNISTVO

Sva pitanja, sugestije, zamolbe, pritužbe... možete slati isključivo na:

info @ kzmz.hr

Samo čelništvo ima pristup tom mailu, pa samim time nemamo uvida u tu aktivnost
niti možemo odgovarati na upite, koliko god oni opravdani bili.

Brzina odgovora, način komunikacije i sve vezano za klupsku aktivnost je nešto što oni sami kreiraju.
Uz činjenicu da se neki od čelništva Kluba ne služe računalom, to je tako - kako je.

Mi ćemo i dalje prenositi informacije i obavijesti, čim ih nekim putem saznamo – ali samo provjerene!

Ne odgovaramo za objave pojedinaca, koji objave razne obavijesti prije samih organizatora (!?!) ili objave materijale koje u pravilu samo iskopiraju - bez ikakve grižnje savjesti. (!?!)

Na Vama je da uočite razliku između te dvije stvari - pa imate točnu informaciju!

Za kraj, da zaključimo, Forum nije odgovoran za rad Kluba KŽMZ-a,
ali će kao i do sada, pomagati u radu u svim njegovim aktivnostima, koliko god će moći.

:B

Re: Mali Vlakovi i KŽMZ, Tko-Što-Kako...

05 Aug 2014, 03:38

Ziva istina eto ja sam u kanadi skoro 2 godine pa i dalje na fotkama sa radova u klubu vidim istih 4-5 ljudi.
Al to ne znaci da ih nemogu po 100-ti put pohvaliti :text-bravo: :text-bravo: :text-bravo:

cim se vrnem i ja vam se opet pridruzujem :dance:
Post a reply