Switch to full style
Post a reply

Re: DB E-144

24 May 2012, 16:21

Zar po ovoj južini? Pričekaj još koji dan, dolazi osvježenje
Prognoza Zagreb
l imaš i opciju hour by hour

Re: DB E-144

24 May 2012, 16:34

...evo je 1Bornica. Ova desna a ujedno i najbliza smjeru voznje je dobila malo po nosu. I na osovinici se vidi "excenter". Promjer kotaca je 14,3 mm. Pa sad ako vjerujes da je imas negdje dogovorit cemo se uz :obscene-drinkingcheers: i :violin:
Image

...ostatak je u genijalnom stanju, skoro pa novo... :lol:
Image

Re: DB E-144

25 Aug 2012, 17:33

DOBRO JUTRO! /nakon duuugo vremena sam otkrio nepročitani post/
Dakle mislim da se uz dobru pripremu i pažnju mogu skinuti kotači i zupčanik sa osovine te se ona izravnati a nako toga opet sve vratiti na mjesto (uz tehnike toplo- hladno i odgovarajući mini alat).
A može se i ubaciti samo odgovarajuća osovina sa kotačima bez zupčanika- preostale 3 osovine za pogon su sasvim dovoljne!
:B

Re: DB E-144

25 Aug 2012, 21:57

1Borna wrote:DOBRO JUTRO! /nakon duuugo vremena sam otkrio nepročitani post/
Dakle mislim da se uz dobru pripremu i pažnju mogu skinuti kotači i zupčanik sa osovine te se ona izravnati a nako toga opet sve vratiti na mjesto (uz tehnike toplo- hladno i odgovarajući mini alat).
A može se i ubaciti samo odgovarajuća osovina sa kotačima bez zupčanika- preostale 3 osovine za pogon su sasvim dovoljne!
:B

Sve to cu imati u vidu kad nastupe malo hladniji dani. Ustvari s tom lokicom cu se posebno pozabaviti.

Re: DB E-144

25 Aug 2012, 22:23

Rado ću je primiti pod donaciju i tako ćopavu... ;)
Bila bi to ćopava donacija od mog pape,kakva-taka,ali ipak donacija D-) :lol:

Re: DB E-144

25 Aug 2012, 23:02

Damir wrote:Rado ću je primiti pod donaciju i tako ćopavu... ;)
Bila bi to ćopava donacija od mog pape,kakva-taka,ali ipak donacija D-) :lol:


he he he, neozbiljnog li sina. No kad jednom porastes, sine (citaj, malo ostaris) vidjet ces da se neke stvari ne daruju. Pogotovo ne tako "copavu" staricu. prije bi ti donirao jednu parnjacu u 1 : 1 kad bi je imao gdje smjestiti. :DN
Post a reply