Switch to full style
Post a reply

Re: Radionica za lokse...

26 Apr 2012, 08:50

Jeste ideja je odlicna jer sam pre toga izradio vodjenje od N tockica ali mi kocilo kad se malo iskosi rampa a ovako ima svoje vodjenje i nema problema!

Re: Radionica za lokse...

15 Jul 2012, 22:24

Brojcile, oli je gotova radionica za lokse ? Ili sam ja kao po obicaju nesto promasio ? :oops:

Re: Radionica za lokse...

01 Sep 2012, 22:14

Evo me jos jednom da ponovim pitanje. Do kuda si dogurao sa radionicom, brojcile ??? Nemoj nam uskratiti Grande Finale, a zanima me i premestaljka. Sta se sa njom dogodilo. Nedostaju li djelovi ?

Re: Radionica za lokse...

02 Sep 2012, 10:34

Trenutno radim na preostalim brdima i planinama,znas ono sa gipsom uzas posao ali sta da se radi kad se mora :BORED
Radionica ce da priceka hladnije dane jer mi je sad u planu da privodim pri kraju formu makete a posle uzivancija sa detaljima!
Premestaljka je dobila pogon i sad ceka da se povezu manje sine do ulaska u radionicu! Kasnije cu joj ugraditi mikro-prekidace limitere koji nece dozvoliti da se sudari sa zidovima i to je toooo!

Re: Radionica za lokse...

05 Sep 2012, 12:00

nekako mi se cini kad bi covjek radio 24 sata na maketi da mu nebi bilo dovoljno...samo :naughty: zaboraviti Wendy,

Re: Radionica za lokse...

05 Sep 2012, 12:49

Da je dan 50 sati onda bi mi bilo dovoljno(valjda) a Wendy je samnom stalno i pomaze mi! Ona boji neke detalje na maketi,jednom prilikom cu postaviti neku fotkicu sta to ona radi!

Re: Radionica za lokse...

13 Feb 2013, 12:22

Brojcile, već dugo ne vidimo radove na modelima i maketi ! Ima li kakvih novosti ? :BULBAR

Re: Radionica za lokse...

13 Feb 2013, 12:47

Daco wrote:Brojcile, već dugo ne vidimo radove na modelima i maketi ! Ima li kakvih novosti ? :BULBAR

Oko nove godine sam krenuo u velike radove na maketi tacnije skoro celu sam je rasturio ali.. imam dosta posla sto se tice izrade maketa za musterije pa kad to zavrsim ponovo krecem u akciju!
No.. danas me zvao jos jedan kolega koji hoce da prosiri svoju maketu pa ako se dogovorim za posao opet ce moja maketa na cekanje!
A tako mi se radi na njoj..

Re: Radionica za lokse...

19 Jul 2013, 15:57

Svaka cast Boro,
I ja na maketi trebam radti nesto slicno zamisao je dobra navojna sipka je super resenje. Ja sam to mislio raditi od nekog starog skenera kome je pokretni mehanizam skeniranja u super stanju. Da li je neko vec pokusao tako nesto?
Post a reply