It is currently 29 Mar 2024, 11:51

All times are UTC + 1 hour





Post new topic Reply to topic  [ 77 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
  Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: Re: pitanja-razna
PostPosted: 12 Nov 2012, 22:54 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 12:13
Posts: 1067
Location: ZG
:banana-blonde: H0modelar je rekao: "Ako postoje na računalu fotke koje su bile izvor za upload na servis, onda nikakvih problema nema.
Treba samo proći kroz temu i kao privitak svaku dodati.
To nije neka velika drama..."

Ali kako je tema vec preseljena u "Arhivu" sa strane sultana zinzija, a vjerojatno uskoro i u "otpad" - nema se smisla previse truditi, jos manje moljakati da bi ispravio grijesku na Photobucket-u. Dragi i uzviseni admini slobodno je pokopajte kako Vas nebi podsjecala na aktivnog clana foruma koji to nije smio biti. Uopce me je vise strah napisati i jedno slovo koliko ste se :gun-toot: sa banovima

_________________
...na sve mislim i opet pola zaboravim...
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: pitanja-razna
PostPosted: 12 Nov 2012, 23:08 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 11:25
Posts: 18335
Location: Zagreb
piccolo wrote:
:banana-blonde: H0modelar je rekao: "Ako postoje na računalu fotke koje su bile izvor za upload na servis, onda nikakvih problema nema.
Treba samo proći kroz temu i kao privitak svaku dodati.
To nije neka velika drama..."

Ali kako je tema vec preseljena u "Arhivu" sa strane sultana zinzija, a vjerojatno uskoro i u "otpad" - nema se smisla previse truditi, jos manje moljakati da bi ispravio grijesku na Photobucket-u. Dragi i uzviseni admini slobodno je pokopajte kako Vas nebi podsjecala na aktivnog clana foruma koji to nije smio biti. Uopce me je vise strah napisati i jedno slovo koliko ste se :gun-toot: sa banovima



Ne razumijem zbog čega se potenciraju tenzije. Lijepo je pisalo 26.10.2012. "Piccolo, nestalo je dosta slika u temi.
U slučaju da slike neće biti vraćene, tema će biti premještena u arhivu.Bez tih slika tema gubi svaki smisao. "Da podsjetim danas je 11.11.2012.! Arhiva nije otpad i ako imaš volju slučajno izbrisane fotke vratiti naravno da će ti biti omogućeno! Ne trebaš ništa moljakati nego se primiti posla kada želiš ili nađeš vremena! Nekritički osvrti na baniranje zaista ne stoje!

pozdrav Daco


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: pitanja-razna
PostPosted: 12 Nov 2012, 23:35 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 12:13
Posts: 1067
Location: ZG
Daco, netko te ne drzi u toku dogadjaja. Nakon nezgode sa photobucket-om, javio sam se zinziju sa upitom da mi treba biti omoguceno da mogu editirati svaki post (moj) u spomenutoj temi. Proslo je vremena i vremena a da se nije udostojio odgovoriti na spomenuti upit. Nemojte mene kriviti za bas sve. I nema tu "potenciranja tenzija" - ovo ti je istina Daco

_________________
...na sve mislim i opet pola zaboravim...
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: pitanja-razna
PostPosted: 12 Nov 2012, 23:43 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 11:25
Posts: 18335
Location: Zagreb
piccolo wrote:
Daco, netko te ne drzi u toku dogadjaja. Nakon nezgode sa photobucket-om, javio sam se zinziju sa upitom da mi treba biti omoguceno da mogu editirati svaki post (moj) u spomenutoj temi. Proslo je vremena i vremena a da se nije udostojio odgovoriti na spomenuti upit. Nemojte mene kriviti za bas sve. I nema tu "potenciranja tenzija" - ovo ti je istina Daco



Nitko tebe ne krivi za sve, ali trebaš uvažiti činjenicu da mi koji još imamo sreću da radimo u RH, radimo često od "jutra do sutra". Tehnički na forumu smo imali i drugih stvari koje je trebalo prioritetno napraviti, neke promjene si zapazio i danas pohvalio neke ćeš tek uvidjeti u idućem razdoblju, naravno ako ćeš htjeti biti s nama!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: pitanja-razna
PostPosted: 13 Nov 2012, 00:47 
Offline
User avatar

Joined: 17 Apr 2012, 13:09
Posts: 4792
piccolo wrote:
:banana-blonde: H0modelar je rekao...


Promašio si adresu :lol:
Poskliznuo si se na drugom mjestu... :DOG
piccolo :character-spamcan: wrote:
Ali kako je tema vec preseljena u "Arhivu" sa strane sultana zinzija...


Odličan način da se nekoga nešto zamoli :handgestures-thumbup:

Quote:
... nema se smisla previse truditi, jos manje moljakati da bi ispravio grijesku na Photobucket-u....


Kao što sam napisao: To naravno ovisi o interesu svakog člana, koliko on želi da se tema spasi od zaborava...

Quote:
Dragi i uzviseni admini slobodno je pokopajte kako Vas nebi podsjecala na aktivnog clana foruma koji to nije smio biti.


Da smo htjeli, mogli smo sve zajedno odavno obrisati. Dakle, sve... ali i zajedno...

A svi su već vidjeli tko je što po forumu brisao, admini ili član :whistle:

Quote:
Uopce me je vise strah napisati i jedno slovo koliko ste se :gun-toot: sa banovima


U ovom pisanju je pomanjkanje nečega drugog, a ne straha...

Quote:
... da mi treba biti omoguceno da mogu editirati svaki post (moj)


Onaj tko može editirati svaki post, može editirati baš sve.
Vjerojatno ne treba objašnjavati koliki je rizik da ostanemo bez cijelog foruma a ne samo bez spomenutih slika jer...

Quote:
... Nakon nezgode sa photobucket-om...


... eto, nezgode se dešavaju...

Quote:
... a da se nije udostojio odgovoriti na spomenuti upit...


Ako je jedan admin zauzet, potpuno opravdano, i rješava puno važnije stvari za egzistenciju foruma,
postoje ostali kojima se možeš obratiti.

Obzirom da postoji volja natrag sve slike vratiti, evo, sada ćemo tu grešku popraviti.

Pripremi sve fotke po redoslijedu kako trebaju u toj temi biti.
Mi ćemo ćemo naći način kako da to ubacimo.
Netko će te od admina kontaktirati.

:B


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: pitanja-razna
PostPosted: 05 Jun 2015, 19:58 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 11:40
Posts: 2465
Location: Rijeka
Ustvari nije pitanje već je pohvala!
Odnosi se na sve aktivne forumaše,a pogotovo na administratorsko/moderatorsku družinu iz ZG koji vuku,ali stvarno vuku forum i forumske teme do besvjesti... :text-bravo:

Posebno bih pohvalio kolegu Felixa ako se kako mogu dati forumske medalje onda bi on trebao bit pognut od težine istih. :handgestures-thumbup: :greetings-wavingyellow:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: pitanja-razna
PostPosted: 05 Jun 2015, 21:09 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 18:15
Posts: 2892
Location: Samobor
Hvala ti kaj tako misliš. :)

Trudimo se svi koliko možemo ...

_________________
Ne možete unaprijed znati koju stranu kruha treba namazati.
(Murphyjev zakon)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: pitanja-razna
PostPosted: 14 Oct 2015, 22:21 
Offline
User avatar

Joined: 18 Apr 2012, 08:41
Posts: 23
Location: Brežice, Slovenija
Zašto mi pokazuje dijelove foruma u tamnoplavoj boji?

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: pitanja-razna
PostPosted: 15 Oct 2015, 08:48 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 13:48
Posts: 702
koji puta i meni otvori tako pa mi je svaki drugi post tamnoplav i nemogu procitat nista sta pise al ugasim stranicu i otvorim ponovo i onda je sve ok
:BULBAR

_________________
http://www.facebook.com/groups/malezeljeznice/


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: pitanja-razna
PostPosted: 15 Oct 2015, 09:20 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 18:15
Posts: 2892
Location: Samobor
Kod mene nikad, ali nikad, ništa slično. Safari i iMac ....

Ako mrva kaže da resetiranje popravlja stvar, onda mislim da je browser u pitanju

bilo bi dobro da ste napisali koji koristite ....

Još netko ima problem?

_________________
Ne možete unaprijed znati koju stranu kruha treba namazati.
(Murphyjev zakon)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 77 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
skymiles_red v1.0.1 designed by Team -Programming forum- .