Switch to full style
Post a reply

Novosti na forumu...

11 Sep 2012, 20:14

...ljepo decki, zaista ljepo. E sad, bude neko objasnjenje, onako sveopce...brojke su neke tu umjesane...???

Re: Novosti na forumu...

11 Sep 2012, 20:19

piccolo wrote:...ljepo decki, zaista ljepo. E sad, bude neko objasnjenje, onako sveopce...brojke su neke tu umjesane...???


.............i onda ima avatara pa .....ga ................nema :think: podesavanje u pitanju, ali svidja mi se da je navrhu ono kaj je prije bilo na dnu.
Valjda nebu ostalo i na dnu ??? zinzac pliz eksplejn

Re: Novosti na forumu...

11 Sep 2012, 20:50

Bila je to samo proba dodatka za dobrodošlicu :) Mislio sam da nitko neće vidjeti, ali tebi ništa ne promakne :gun-toot:
Ako se odlučim na to sve će biti gore,a dolje neće :)
Samo polako.

Re: Novosti na forumu...

11 Sep 2012, 20:55

zinzi wrote:Bila je to samo proba dodatka za dobrodošlicu :) Mislio sam da nitko neće vidjeti, ali tebi ništa ne promakne :gun-toot:
Ako se odlučim na to sve će biti gore,a dolje neće :)
Samo polako.


...ma sta ako se TI odlucis. JA sam se vec odlucio he he he svidja mi se, genijalno je. Odmah se vidi tko je ukljucen, super.. :gun-toot: :angelic-green:

Re: Novosti na forumu...

11 Sep 2012, 21:01

Onda je dogovoreno. Sutra taj dodatak dolazi na red :)

Iako sam skloniji nekoj drugoj varijanti.

Re: Novosti na forumu...

11 Sep 2012, 21:07

zinzi wrote:Onda je dogovoreno. Sutra taj dodatak dolazi na red :)

Iako sam skloniji nekoj drugoj varijanti.

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Re: Novosti na forumu...

11 Sep 2012, 21:14

vidjet ćeš ;)

Re: Novosti na forumu...

12 Sep 2012, 11:55

Nove opcije su postavljene :B

nakon logiranja ispod loga se prikazuje trenutna statistika da se ne mora skrolati do dna stranice. Izmjenjena je i grafika samog prikaza. Tu je nova boja pozadine, a uskoro će se mijenjati i sam logo.
Radim i dalje na tome :gun-toot:

Re: Novosti na forumu...

12 Sep 2012, 12:54

...da se ne mora skrolati do dna stranice...

:clap: :clap: :clap:

Re: Novosti na forumu...

12 Sep 2012, 14:16

ZinZZZZZZZIIiiiiiiiiiiiIIIII, hocu te za predsjednika Hrvatske, ma kaj predsjednika ?!? Hocu te za :character-burgerking: "Ljepe Nase" :happy-smileygiantred: :happy-smileyinthebox: :happy-jumpyellow: :happy-bouncyredfire: :character-megaman:
Post a reply