Post a reply

5555

20 Sep 2012, 21:29

Za 5555 post predstavljam vam novitet na forumu :gun-toot:

Ovo je naš novi mobilni forum. Bolje rečeno, screenshot dijela početne stranice :)

Image

Prepoznaje sve vaše smartphone, tablete, ipade i ostalo. Vrlo lako se možete prebacivati iz mobilnog u desktop stil.
Samo treba pritisnuti Switch to full style.
Kad se vraćate u mobilni pritisnut ćete switch to mobile style.

Taj stil može se koristiti i na računalima starije generacije i na sporijem internetu.
Isprobajte ga i javite kako vam se sviđa ili što vam se ne sviđa. :B
Za sada nema nikakvog loga, no bit će uskoro. Naravno, neće biti slika koje se mijenjaju, kako je to na desktop verziji.

Re: 5555

20 Sep 2012, 22:01

meni je odlično za brzi pregled na mobitelu,
ali ipak mi je full style fenomenalan :gun-toot:

Re: 5555

20 Sep 2012, 22:05

Pritiskom na mali zupčanik u gornjem desnom uglu otvara se izbornik u kojem možete odabrati opciju koja vam treba.

Image

Re: 5555

20 Sep 2012, 22:09

nickname25 wrote:meni je odlično za brzi pregled na mobitelu,
ali ipak mi je full style fenomenalan :gun-toot:


Kaj misliš kak je tek meni dobar :gun-toot:
No, treba misliti na ljude koji sve više koriste internet u pokretu, a i na one koji imaju stara računala.
Ovaj stil jede manje prometa i bolji mu je prikaz na starim monitorima manjeg omjera stranica i manjih dijagonala.

Re: 5555

20 Sep 2012, 22:11

super je za mobače B:B slažem se s tobom, i ja ga koristim na mobu :text-bravo:
stvarno si se potrudio oko svega ovoga,meni si razmazio s ovima porukama tipa: "Kako je dobro vidjeti te opet" :gun-toot:

Re: 5555

20 Sep 2012, 22:12

Moram pohvaliti ovako javno skromnog nam Zinzija
Osim na ostalim administrativnim dnevnim poslovima, radio je na tom mobilnom prikazu doista dugo i temeljito
ovo je sjajan rezultat silnih isprobavanja, testiranja ....

:text-bravo:

Re: 5555

20 Sep 2012, 22:15

nickname25 wrote:super je za mobače B:B slažem se s tobom, i ja ga koristim na mobu :text-bravo:
stvarno si se potrudio oko svega ovoga,meni si razmazio s ovima porukama tipa: "Kako je dobro vidjeti te opet" :gun-toot:


Poruke će se povremeno mijenjati, a ako netko nije vidio, u istom okviru pojavljuje se i rođendanska čestitka (sa prigodnim smajlijem) članu kojemu je taj dan rođendan :)

Re: 5555

20 Sep 2012, 22:19

idem odmah promijeniti datum ročkasa, ne da mi se čekati godinu dana :lol:

Re: 5555

20 Sep 2012, 22:38

Mobilna verzija je odlična, i konačno funkcionalna! Kod stare verzije nisam mogao doći do viših brojeva stranica u temama! Još jednom, svaka čast!

Re: 5555

21 Sep 2012, 07:55

Na tabletu pod Androidom, sve odlično i brzo radi.
Tekst je velik, slike se učitavaju trenutno, video je tečan, komande su logične...

:clap: :clap: :clap:

:B
Post a reply