It is currently 28 Mar 2024, 13:15

All times are UTC + 1 hour





Post new topic Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
  Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: Dojmovi sa XIV. susreta
PostPosted: 25 Nov 2012, 21:10 
Offline
User avatar

Joined: 17 Apr 2012, 13:09
Posts: 4792
Nekako mi se čini da je potrebno posebno prokomentirati ove XIV susrete,
jer su po mnogočemu bili posebni.

Ja sam prepun dojmova, prvenstveno zbog svih ljudi.

Općenito, broj posjetitelja je bio vjerojatno najveći od kada radimo susrete.
Modelarskih druženja je također definitivno bilo najviše do sada.

Teško je izdvojiti ikoga, no "mala ali vesela" Bg ekipa je bila show za sebe!
Dečki su stvarno jednostavni i nadasve srdačni.

Imali smo posjetu iz Subotice, dosta ljudi iz Slovenije, od kojih imamo sada i
neke nove članove i krasnu maketu za pogledati.

Uvijek dragi kolege iz Austrije su također tradicionalno bili kod nas.

Ri ekipa je uvijek poseban događaj.
Od onog "brbljivca veseljaka, vječno na Red Bullu" :lol: , do samozatajnog kolege
po struci sa kojim se tako rijetko imam prilike družiti.

Gledam na fotkama, pa vidim da je bio prisutan i tvorac kartonskih modela,
koji je također obogatio susrete sa svojim modelima.

Gorani su bili također u "jakom sastavu"... :DOG

Stvarno je bilo puno ljudi.
Sigurno sam ispustio još mnogo njih, ali samo ću reći da je bilo toliko kontakata,
da nisam stigao uopće obići prodaju, niti pogledati izloške!
Samo za popričati pošteno sa svima, mislim da ne bi bio dovoljan još jedan dan!

Obzirom da sam bio u organizaciji svega, vjerojatno ne mogu biti objektivan u
ocjeni susreta.
No koliko nam je vremena nedostajalo za druženje, vjerojatno je bilo daleko od lošeg :dance:

Hvala svima koji su uspjeli doći i posjetom obogatiti ove susrete!

:B


Top
 Profile  
 
PostPosted: 25 Nov 2012, 22:01 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 12:11
Posts: 396
Location: Obrenovac
Susret je bio fenomenalan.. jednostavno nemam reci koje bi opisale moje utiske o svima vama!

Prostor u kome se sve odigravalo je fenomenalan pogotovo to sto je u sklopu kafica :obscene-drinkingcheers: :lol:

Izdvojio bih Robertov program o digitaliji koji je odradio na zavidnom nivou i skroz profesionalno sa svom svojom opremom silnim monitorima kao i ozvucenjem :handgestures-thumbup:

Grad Zagreb koji je fantastican i da smo imali vise vremena celog bih ga obisao peske i fotkao! Poslednji put sam u njemu bio dalekih 80-tih godina i tad sam kao mali primetio njegovu lepotu!

Nadam se da ce ovo nase upoznavanje i druzenje pokrenuti dalja druzenja i da vas ocekujemo kod nas da dodjete da i mi budemo vasi domacini i vratimo vam (ako je to moguce) istom merom kao sto ste vi nas ugostili!

Preneli smo utiske ljudima iz naseg kluba i njima je bilo mnogo zao sto nisu mogli doci i doziveti to drugarstvo i gostoprimstvo kao sto smo Steva i ja doziveli! Samo su gledali u nase izgubljene face kad smo im pricali o svima vama i vasoj pozitivnosti i svi su saglasni da vas ugostimo kraljevski kad budete dosli kod nas.. jednostavno mi smo sada vasi dozivotni duznici!!!

ZIVELI!!!


Top
 Profile  
 
PostPosted: 25 Nov 2012, 22:37 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 11:40
Posts: 2465
Location: Rijeka
Onaj momak iz Ri na Red Bullu je...?
:lol: :lol: Bora i Steva su dečki za (+5)
Da su ostali sa Piccolom još koji sat išli bi začepljeni od Tomeka na onaj ponoćni vlak... :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 25 Nov 2012, 22:42 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 12:11
Posts: 396
Location: Obrenovac
Damir wrote:
Onaj momak iz Ri na Red Bullu je...?
:lol: :lol: Bora i Steva su dečki za (+5)
Da su ostali sa Piccolom još koji sat išli bi začepljeni od Tomeka na onaj ponoćni vlak... :lol: :lol:

Dobro je sto u Evropi nema Caboose onaj poslednji vagon,mislim da bi nas tu smestili!
Damiru nije bio potreban RED BUL on je bio presrecan pa je sa sijao od srece sto me upoznao.. ili je to od poklona sto je dobio od mene :BEE-:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 25 Nov 2012, 22:50 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 11:40
Posts: 2465
Location: Rijeka
Brojcile wrote:
Damiru nije bio potreban RED BUL on je bio presrecan pa je sa sijao od srece sto me upoznao.. ili je to od poklona sto je dobio od mene :BEE-:



Oboje je točan odgovor... D-)


Top
 Profile  
 
PostPosted: 25 Nov 2012, 22:59 
Offline
User avatar

Joined: 13 Apr 2012, 16:18
Posts: 728
Location: Sveta Nedelja
Brojcile wrote:
Susret je bio fenomenalan.. jednostavno nemam reci koje bi opisale moje utiske o svima vama!

Prostor u kome se sve odigravalo je fenomenalan pogotovo to sto je u sklopu kafica :obscene-drinkingcheers: :lol:

Izdvojio bih Robertov program o digitaliji koji je odradio na zavidnom nivou i skroz profesionalno sa svom svojom opremom silnim monitorima kao i ozvucenjem :handgestures-thumbup:

Grad Zagreb koji je fantastican i da smo imali vise vremena celog bih ga obisao peske i fotkao! Poslednji put sam u njemu bio dalekih 80-tih godina i tad sam kao mali primetio njegovu lepotu!

Nadam se da ce ovo nase upoznavanje i druzenje pokrenuti dalja druzenja i da vas ocekujemo kod nas da dodjete da i mi budemo vasi domacini i vratimo vam (ako je to moguce) istom merom kao sto ste vi nas ugostili!

Preneli smo utiske ljudima iz naseg kluba i njima je bilo mnogo zao sto nisu mogli doci i doziveti to drugarstvo i gostoprimstvo kao sto smo Steva i ja doziveli! Samo su gledali u nase izgubljene face kad smo im pricali o svima vama i vasoj pozitivnosti i svi su saglasni da vas ugostimo kraljevski kad budete dosli kod nas.. jednostavno mi smo sada vasi dozivotni duznici!!!

ZIVELI!!!


Lako je ugostiti goste, kao što ste vas dvojica. Užitak je bio družiti se s vama. Kad idući put dođete ostat ćete duže i sve lijepo pregledati u miru. ;) :B


Top
 Profile  
 
PostPosted: 25 Nov 2012, 23:11 
Offline
User avatar

Joined: 17 Apr 2012, 13:09
Posts: 4792
Brojcile wrote:
Susret je bio fenomenalan.. jednostavno nemam reci koje bi opisale moje utiske o svima vama!

Prostor u kome se sve odigravalo je fenomenalan pogotovo to sto je u sklopu kafica :obscene-drinkingcheers: :lol:

Izdvojio bih Robertov program o digitaliji koji je odradio na zavidnom nivou i skroz profesionalno sa svom svojom opremom silnim monitorima kao i ozvucenjem :handgestures-thumbup:

Grad Zagreb koji je fantastican i da smo imali vise vremena celog bih ga obisao peske i fotkao! Poslednji put sam u njemu bio dalekih 80-tih godina i tad sam kao mali primetio njegovu lepotu!

Nadam se da ce ovo nase upoznavanje i druzenje pokrenuti dalja druzenja i da vas ocekujemo kod nas da dodjete da i mi budemo vasi domacini i vratimo vam (ako je to moguce) istom merom kao sto ste vi nas ugostili!

Preneli smo utiske ljudima iz naseg kluba i njima je bilo mnogo zao sto nisu mogli doci i doziveti to drugarstvo i gostoprimstvo kao sto smo Steva i ja doziveli! Samo su gledali u nase izgubljene face kad smo im pricali o svima vama i vasoj pozitivnosti i svi su saglasni da vas ugostimo kraljevski kad budete dosli kod nas.. jednostavno mi smo sada vasi dozivotni duznici!!!

ZIVELI!!!



Hvala na lijepim riječima!
:B
Ma što reći na ovo? :dance:

Kažem ja, jednostavni do neba.
Neizrecivo mi je drago da smo vas uspjeli dostojno ugostiti.
I mrvu žao da vas nije bilo više, pa da i ostale upoznam.

Ovo je definitivno početak jednog lijepog prijateljstva, pa ćemo i to popraviti. :)

Siguran sam da ćemo se u budućnosti međusobno puno posjećivati!


Top
 Profile  
 
PostPosted: 25 Nov 2012, 23:45 
Offline
User avatar

Joined: 17 Apr 2012, 13:09
Posts: 4792
Damir wrote:
Onaj momak iz Ri na Red Bullu je...?
:lol: :lol: Bora i Steva su dečki za (+5)
Da su ostali sa Piccolom još koji sat išli bi začepljeni od Tomeka na onaj ponoćni vlak... :lol: :lol:


Pa šta misliš tko je nego TI!

Čovječe, kada si uletio u dvoranu, više ni razglas nije pomogao,
koju si buku napravio i prouzročio! :lol:


Bukvalno, bila te je puna dvorana :GUN

A dečki su... carevi... :DOG


Top
 Profile  
 
PostPosted: 25 Nov 2012, 23:48 
Offline
User avatar

Joined: 17 Apr 2012, 13:09
Posts: 4792
Brojcile wrote:
.. ili je to od poklona sto je dobio od mene :BEE-:


O tome ćemo ti i ja posebnu temu otvoriti... ;)

Samo da se dokopam punjača od fotića na poslu... :whistle:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 25 Nov 2012, 23:50 
Offline
User avatar

Joined: 17 Apr 2012, 13:09
Posts: 4792
zinzi wrote:
Lako je ugostiti goste, kao što ste vas dvojica. Užitak je bio družiti se s vama. Kad idući put dođete ostat ćete duže i sve lijepo pregledati u miru. ;) :B


Da, to je živa istina... i za sve nas.

Još jedan dan bi bio - ono baš taman :doh:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
skymiles_red v1.0.1 designed by Team -Programming forum- .