Switch to full style
Post a reply

Server

26 Dec 2012, 17:04

Pa dobro ljudi, na kojem serveru ovaj forum gostuje... :DEAD Pojedinačne stranice mi se otvaraju nenormalno duuuuuugo :COW_1
Uistinu, da nemam najnoviji PC, ali mi se to na drugim stranicama i forumima ne događa.
Ne znam kako je to kod ostalih, ali kod mene je žao to tako. Ili je to samo privremeno, ili je to uvjek tako?? Ne znam??
Da ne govorim šta se dogadja kod slanja pojedinačnih postova... :roll: A još da bi u post stavio i koju sliku, onda stvarno ne znam... :digg

Re: Server

26 Dec 2012, 17:42

Gostuje na komercijalnom serveru, kod firme sa "imenom i prezimenom" za kojeg se normalno plaća usluga te postoji osoblje tehničke podrške 24/7...
Sustav je potpuno zaštićen, oni nam automatizmom rade back-upove, uz sve što radimo i mi sami za stabilnost foruma.

Dakle, nismo "na nečijem laptopu", već na full profi sustavu zbog vrlo loših iskustava iz prošlosti... ;)


E sada, zašto ti imaš problem, to je već drugo pitanje.
Ja pristupam sa ukupno 4 računala, od kojih je jedno vrlo staro, a i tamo je sve u redu.
Čak i na vrlo skromnom tabletu, sve radi normalno.
Da nije tebi problem internet veza? :think:

Re: Server

27 Dec 2012, 16:09

Za one sa prastarim računalima preporučili smo korištenje mobilnog prikaza.

Re: Server

12 Feb 2013, 10:57

mmatja wrote:Pa dobro ljudi, na kojem serveru ovaj forum gostuje... :DEAD Pojedinačne stranice mi se otvaraju nenormalno duuuuuugo :COW_1
Uistinu, da nemam najnoviji PC, ali mi se to na drugim stranicama i forumima ne događa.
Ne znam kako je to kod ostalih, ali kod mene je žao to tako. Ili je to samo privremeno, ili je to uvjek tako?? Ne znam??
Da ne govorim šta se dogadja kod slanja pojedinačnih postova... :roll: A još da bi u post stavio i koju sliku, onda stvarno ne znam... :digg


probaj skenirati hard s nekim antivirusnim programo možda ti se neki virus naselil pa slabije računalo nemože prožvakati

LP

Re: Server

12 Feb 2013, 12:02

Sad je več puno bolje...
Post a reply