It is currently 27 Apr 2024, 16:04

All times are UTC + 1 hour





Post new topic Reply to topic  [ 249 posts ]  Go to page Previous  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Next
  Previous topic | Next topic 
Author Message
PostPosted: 01 Mar 2018, 21:25 
Offline

Joined: 20 Oct 2016, 20:14
Posts: 32
Popust na kartu kao i svakog puta na povratnu je 40% samo na kolodvoru kažite kad je kupujete da idete u Viroviticu na burzu vlakova a mi ćemo Vam pečatirati gore radi povratka. Vrijedi za Sloveniju i Hrvatsku i ne relaciju kraću od 25 kilometara.

Stol ćemo naplaćivati 50 kuna ( 1,50 m sa 1m)
Veći 75 kn (3m sa 1m )
Najmanji stolovi 25kn ( školska klupa)

Sav prihod od stolova ide u prehrambeni dio burze ( znači besplatno ) a ove godine će to biti domaće kuhane kobasice ( na licu mjesta ) te poznata peciva iz Dedinog mlina iz Virovitice ( gdje se od zrna do gotovog proizvoda sve radi na stari autohtoni način ). Jednom riječju delikatesa.

Sa nama će i ove godine zbog velikog interesa biti i prodavači autića .

Molio bih Vas da na vrijeme javite veličinu i količinu prostora koji trebate. 098 172 9994 Goran Denac

Za one koji bi eventualno ostali prespavati kontaktirajte me radi smještaja.

Najave su krenule za Burzu već od 01.03. na radiju Virovitica , Pitomača i Slatina.

Plakati već stoje po gradu i okolici tako da smo krenuli ozbiljno.

Pratit će nas i HRT ove godine i naša Plava Vinkovačka televizija , ako ste u mogućnosti dođite u bojama kluba i predstavite se sa nekim modulom ili dioramom. ( javite mi se ranije da Vam omogućim mjesto )

U sklopu kafića " Cug " imat ćete uz svaku kavu ili piće koje popijete male bureke.
U sklopu Kafića " Train" u kojem se i dijelom održava burza imat ćete uz svaku kavu i gratis cedevitu.
Oba kafića su uz Kolodvor.

Ulaz na izložbu je besplatan
Za izlagače , članove Foruma Male Željeznice i Mali Vlakovi te Članove Facebook grupe Railway modellers from Balkan je 1000 kn

Šalimo se naravno no donacije su dobrodošle.

Za sve dodatne informacije zovite ili pišite.

Planiramo i mali izlet uz stručnog vodiča ( ne znam točnu cijenu karte oko 10 kn ) od 15 do 17h da upoznate Viroviticu.
Došao bi bus po One koji žele i Vratio ih natrag.

No detalji u updejtu.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 01 Mar 2018, 23:21 
Offline

Joined: 20 Oct 2016, 20:14
Posts: 32
http://www.icv.hr/2018/03/velika-burza- ... irovitici/
Krenuli smo i sa objavama na loklnim portalima da bi burza bila posjećenija


Top
 Profile  
 
PostPosted: 02 Mar 2018, 08:53 
Offline
User avatar

Joined: 03 Mar 2014, 14:07
Posts: 1033
Location: Zagreb
Objava je stavljena i na web stranicu KŽMZ.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13 Mar 2018, 21:34 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 11:41
Posts: 197
Location: Pitomača
B:B

Obzirom da Goran opet "drijema" pa moram ja:

Promjena plana što se tiče stolova

Stolovi se NE naplaćuju , već će svaki izlagač donirati model po izboru u fond nagrada za djecu (naravno, ne očekuje se model "big boy-a" sa najnovijim sounddekoderom od soma ojra već bilo kakav modelčić/ako se ipak netko odluči donirati prije spomenuto, molim najavu, da znam i ja nekaj nacrtat :lol: ).
A posao djece je da nacrtaju modele vlakića ili autića, da ih izrade od čega god žele i to sa roditeljima donesu na burzu i tamo ćemo odabrat 30-ak najboljih i nagradit ih sa tim modelima. Objava je išla na portalima , radiju i plakatima , školama i vrtićima pa se nadamo dobrom odazivu.

BTW, "Dedin Mlin" ( autohtona stara izrada brašna u mlinskom kolu ) pa sve do gotovog proizvoda nagrađuje i poklanja svoje brašno za sve izlagače . Lijep i funkcionalan i nadasve zdrav poklon ovog kraja. A koliko znam, oni su i donatori peciva uz "klobase" :happy-smileyflower:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 14 Mar 2018, 12:56 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 11:45
Posts: 570
:text-bravo:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 18 Mar 2018, 13:30 
Offline
User avatar

Joined: 03 Mar 2014, 14:07
Posts: 1033
Location: Zagreb
Jučer smo se družili na novom susretu modelara u Virovitici i evo nešto dojmova jednog člana zagrebačke ekipe.

Iz Zagreba je doputovalo 13 članova KŽMZ, svi osim jednoga vlakom:

Image

Image

Alfa i omega, glava i peta, konobar i nutricionist, organizator i dobri duh susreta Goran:

Image

Željezničko modelarstvo ima osiguran podmladak:

Image

Djelić raskoši od izložaka u zgradi kolodvora:

Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 18 Mar 2018, 13:31 
Offline
User avatar

Joined: 03 Mar 2014, 14:07
Posts: 1033
Location: Zagreb
Image

Image

Image

Upućeni kažu da je promet na burzi bio neočekivano dobar:

Image

Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 18 Mar 2018, 13:31 
Offline
User avatar

Joined: 03 Mar 2014, 14:07
Posts: 1033
Location: Zagreb
Image

Image

I za kraj djelić atmosfere na susretima:

Image

Image

Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 18 Mar 2018, 19:54 
Offline

Joined: 06 Jan 2014, 11:20
Posts: 11
Stanley wrote:

Željezničko modelarstvo ima osiguran podmladak:

Image


Moj Matija je toliko bio impresioniran autićima da smo punu torbu vukli kući, a Prle-a je pitao dal ima mjesta u bunkeru..


Top
 Profile  
 
PostPosted: 18 Mar 2018, 22:07 
Offline

Joined: 15 May 2012, 19:10
Posts: 99
Načuo sam na VVV slonovskim uhom da se razvija novi zanat unutar grupacije željezničkih modelara - kako i kojim metodama mimo metoda suvremene hrvatske demokracije (takve metode ipak podrazumjevaju i dobro da se plati preobaćenje, ali nećemo o tome) nekoga na nešto prepobratiti: zamjetan uspjeh je preobratiti modelara s Mehanotehnike na Marklin! A kad se spomene Marklin, ma nećemo ni o tome....ipak su to izmjenične struje i svako povećanje Marklinaša doduše bi sigurno rezultiralo većim bruto proizvodnjom jerbo centrale bi po ovako visokim vodostajima radile više, ali bi shodno tome Marklinaši ugrozili onu srčiku srčiku gospodarstva, koja bi ostala onda bez napona. Ali nećemo niti o srčiki gospodarstva, jer grane i korenje je malo i preveč posušeno i potrulilo, pa onda krenimo mi i da koga s Fleischmanna preobratimo na Mehanotehniku, jer tri plosnate baterije na upravljaču Mehanotehnike kompleta nemaju utjecaj na elektromrežu niti elektromaržu, pa stoga je i sigurno da je ona crvena privreda iz prošlih režima preživjela redukcije struje upravo zato što "jugošvabe" su doma slale marke, gradile hiže a ne lifrale Marklinove startne pakete.
Nadam se da HŽ I neće ukinuti kolosjek br 2 na kolodvoru Virovitica, i recimo da umjesto njega fliknu pravim imenom zvanu građevinu peron, jer gdje bi mi onda vlak stizao da mogu izići, kao i svih nekoliko puta na susrete VVV. Jedino me ždere da sa puta nisam ušićaril niti dnevnicu, niti povratnu via Banova (nema vlakova osim nedjeljom popodne ali ne cijele godine, iako se politika kune da ta pruga nije propuh), a niti kilu brašna. Pa kad bum sve ovo moral poreći pred hudim špureincmodelarom koji me navek nekaj špota (zato sam i kobajage slučajno uvećao njegovo modelarsko mjerilo da ni sam ne zna o kome se dela, a ni Bandić), da se mesto brašnom bum moral posuti pepelom.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 249 posts ]  Go to page Previous  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
skymiles_red v1.0.1 designed by Team -Programming forum- .