It is currently 18 Apr 2024, 07:26

All times are UTC + 1 hour





Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 66 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next
  Previous topic | Next topic 

Što mislite
Mali Vlakovi bi trebali ostati takvi kakvi jesu, bez promjena 18%  18%  [ 7 ]
Forum i portal treba promijeniti ali ne radikalno 47%  47%  [ 18 ]
Forum i portal treba promijeniti radikalno 34%  34%  [ 13 ]
Total votes : 38
Author Message
PostPosted: 26 Sep 2015, 18:21 
Offline
User avatar

Joined: 17 Apr 2012, 13:09
Posts: 4792
Kao što je najavljeno, ovdje svi možemo potpuno otvoreno diskutirati o promjenama koje slijede.
Svatko ima pravo i mogućnost reći što misli, no argumenti i činjenice imaju najveću težinu.
Tko zna, ako diskusija bude uvjerljiva, nije nemoguće da se odustane od odluke(a)...

:obscene-drinkingcheers:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 26 Sep 2015, 19:59 
Offline
User avatar

Joined: 03 Mar 2014, 14:07
Posts: 1033
Location: Zagreb
Nemam običaj dijeliti pamet, ali netko mora probiti led pa kad sam već tu…
Osobno nisam neka zvijer od modelara - o maketi da ne govorim - ali volim ovaj naš plemeniti hobi i željeznicu općenito, pa sam aktivan na oba modelarska foruma i na zeljeznicama.net. Kao što vidite povremeno se javljam i dajem svoj doprinos sadržaju koliko mogu.
Moram priznati da nije ugodno čitati vijest o najavljenim promjenama na web stranici, a naročito o razlozima. Meni je simpatična i sadržajna pa bih osobno volio da ostane kakva jest. Jedino mi je neobično vidjeti relativno mali broj javljanja na forumu, ali je to neka druga priča.
No pravo na odluku, ma kakva ona bila i ma kakvi razlozi za promjene bili, pripada onome tko plaća web stranicu.
Usput, na web stranicu KŽMZ je među klubovima-prijateljima stavljena i poveznica na Male vlakove. Bilo bi svakako dobro da se i više članova KŽMZ javlja ovdje (ja znam samo za dvojicu plus moja malenkost).


Top
 Profile  
 
PostPosted: 26 Sep 2015, 20:02 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 13:48
Posts: 702
Prvo pozdrav svima :B

Eto ja sam dao glas da nebi nista mijenjao jer ubiti slazem se s nekim promjenama koje je H0 modelar predlozio al nikako nebi gasio nedo boze forum :naughty:
Sam portal ako nije citan slazem se da ga se prenamijeni u novu formu vec kako vecina odluci

Obozavam doc na forum pogledat tko je sta novo napravio na svojoj maketi,pogledat fotke sa nekog druzenja ili izlozbe ali isto tako pogledat tehnicka rijesenja za neke stvari koje me zanimaju.

Trenutno nemam svoju maketu u izradi pa nemam onda ni puno svojih postova o nekakvim novostima ali uvijek volim u nekoj temi stavit bar smajlic i par rijeci kad me nesto totalno fascinira
Takodjer volim podijelit i temu s foruma na facebooku al to se onda tocno i vidi tko je autor te teme i tko je zasluzan za izvedbu iste teme

Slazem se sa brisanjem svih neaktivnih clanova jer ako nisu aktivni nema ni smisla da budu ovdije ali isto tako i onih koji kopiraju sadrzaj i stavljaju ga pod svoj na drugi forum jer to je po meni veoma bezobrazno i nekorektno prema autorima teme,a da ne govorim o onima koji tehnicka rijesenja predstavljaju ko svoja drugdje i jos zaradjuju na tome jer to je po meni tek dno dna

Eto ja se nadam da cemo se nastavit druzit na ovom forumu jos jako dugo prugica makar nas samo 50 bilo kako je H0 modelar i napisao

Budite mi ljepi,vedri i veseli :lol:

pozdrav

Mrva

_________________
http://www.facebook.com/groups/malezeljeznice/


Top
 Profile  
 
PostPosted: 26 Sep 2015, 20:21 
Offline
User avatar

Joined: 17 Apr 2012, 13:09
Posts: 4792
@Nemam običaj dijeliti pamet, ali netko mora probiti led pa kad sam već tu…
Ma samo hrabro Stanley! :handgestures-thumbup:
Ako ništa drugo, logično je da baš netko iskusan i mudar potakne diskusiju.

@ Osobno nisam neka zvijer od modelara - o maketi da ne govorim - ali volim ovaj naš plemeniti hobi i željeznicu općenito, pa sam aktivan na oba modelarska foruma i na zeljeznicama.net. Kao što vidite povremeno se javljam i dajem svoj doprinos sadržaju koliko mogu.

Apsolutno se ne slažem! 8-)
Da imamo tako kvalitetan doprinos od svih članova, ovaj forum bi bio valjda kao stummiforum ovih prostora...

@ Moram priznati da nije ugodno čitati vijest o najavljenim promjenama na web stranici, a naročito o razlozima. Meni je simpatična i sadržajna pa bih osobno volio da ostane kakva jest. Jedino mi je neobično vidjeti relativno mali broj javljanja na forumu, ali je to neka druga priča.

Razlozi su... realnost. A realnost je nastala sa svim nabrojanim (i nenabrojanim) događajima...

@ No pravo na odluku, ma kakva ona bila i ma kakvi razlozi za promjene bili, pripada onome tko plaća web stranicu.
Usput, na web stranicu KŽMZ je među klubovima-prijateljima stavljena i poveznica na Male vlakove.


Nije tu toliko stvar o vlasništvu, već o tome da nešto treba promijeniti.
Čim se bavimo modelarstvom, očigledno ne mislimo prvo na novce... 8-)
Poveznica je tamo, istina. Eto, zaživjela je nakon naših 3 godine rada i 1558 postova sa 17955 pogleda.

@Bilo bi svakako dobro da se i više članova KŽMZ javlja ovdje (ja znam samo za dvojicu plus moja malenkost).

To je jedna od najvećih nelogičnosti, no sada ću ja reći da je to druga priča... :)


Top
 Profile  
 
PostPosted: 26 Sep 2015, 20:30 
Offline
User avatar

Joined: 17 Apr 2012, 13:09
Posts: 4792
@Eto ja sam dao glas da nebi nista mijenjao jer ubiti slazem se s nekim promjenama koje je H0 modelar predlozio al nikako nebi gasio nedo boze forum :naughty:
Sam portal ako nije citan slazem se da ga se prenamijeni u novu formu vec kako vecina odluci


Ma bez brige Mrvice! :handgestures-thumbup:

Ne da forum ne gasimo, nego stvar ima šanse se ponovo pokrenuti!
Ok, to je moja procjena i mogu pogriješiti.
Ja znam da ću ja sa većim guštom to raditi... 8-)

No sa druge strane, igram na sigurno ;)
Pa što će biti manje pisanja ili više, kada znaš da možeš slobodno napisati
nešto što ti neće svatko svako slovo povećalom gledati... i svaku foru možda diskrimanatornom proglasiti?
A svi ovi koji ne pišu, oni bi od sutra nekim čudom počeli kao ludi trpati forum?

Oh, yeah! Kak' da ne... :chores-chopwood:

:obscene-drinkingcheers:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 26 Sep 2015, 20:34 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 12:21
Posts: 5235
Location: Zagreb
Treba to opako promjeniti, i idemo dalje.
I glasam za treću opciju :BORED


Top
 Profile  
 
PostPosted: 26 Sep 2015, 20:37 
Offline
User avatar

Joined: 17 Apr 2012, 13:09
Posts: 4792
Kratko i jasno - svaka čast! :lol:

:obscene-drinkingcheers:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 26 Sep 2015, 20:54 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 13:48
Posts: 702
:lol: nema kod thalisa puno filozofiranja :lol: ja pol knjige ispisao :WR

:lol:

_________________
http://www.facebook.com/groups/malezeljeznice/


Top
 Profile  
 
PostPosted: 26 Sep 2015, 20:59 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 12:21
Posts: 5235
Location: Zagreb
Da bi mogli otvorenije pisati moramo biti zatvoreniji.
Blesavo zvući ali je istina.
Pa sad razlozi protiv ovoga su dobrodošli... navalite... anketa je tu...


Top
 Profile  
 
PostPosted: 26 Sep 2015, 21:00 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 12:21
Posts: 5235
Location: Zagreb
mrva150 wrote:
:lol: nema kod thalisa puno filozofiranja :lol: ja pol knjige ispisao :WR

:lol:

Mrva ja to po kratkom :chores-chopwood: :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 66 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
skymiles_red v1.0.1 designed by Team -Programming forum- .