Switch to full style
Post a reply

Re: Restauracija starog modela vrtne željeznice

24 May 2015, 00:51

Tokom podmazivanja napravio sam jednu ludost, a to je da sam motor za vrijeme vrtnje "isprao" s balistolom i zatim ostavio da se iscijedi. Motori nakon toga rade bez problema.

Vrtnja motora

Re: Restauracija starog modela vrtne željeznice

24 May 2015, 01:03

Jednom prilikom ima tome već jedno mjesec i pol dana H0modelar mi je savjetovao da se poigram sa zvukom na način da zvučnik (stari) od lokomotive maknem i spojim zvučnik od Hi - Fi linije i ostao sam ugodno iznenađen koliko je to bila kvalitetna reprodukcija.

Usporedba:

Stari zvučnik



Hi - Fi zvučnik



Kad sve zbrojim, da sam maleticu doveo u adekvatno vozno stanje trebalo mi je sveukupno 18 radnih sati i 60-tak eura za dijelove. Uživao sam u slaganju i raznim probama, ali najveći gušt mi je bio da pokažem jedan ovakav osebujan model na prvoj "službenoj" vožnji članovima kluba, foruma i ostalim ljubiteljima željeznice.
Ova subota mi je bila super. :greetings-wavegreen: :happy-partydance: :happy-smileyflower:

Re: Restauracija starog modela vrtne željeznice

24 May 2015, 07:20

Nisam kompetentan ocijeniti restauraciju kao takvu

ali vjerujem da imam dovoljno znanja da ti kažem ovo:
Odličan forumski rad.
Sjedi 5
:handgestures-thumbup:

Re: Restauracija starog modela vrtne željeznice

24 May 2015, 10:37

Ideš :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Pa ovdje ima više žica nogo kaj sam mogao i zamisliti.
Nisi štedio na tovatnoj masti :obscene-drinkingdrunk:
Jučer na susretu je tako glatko vozila kao da levitira iznad tračnica,
stvarno si je sredio bolje nego kad je valjda izašla iz tvornice :text-bravo: :text-bravo: :text-bravo:

Re: Restauracija starog modela vrtne željeznice

24 May 2015, 21:52

Dobar posao!
Post a reply