Switch to full style
Post a reply

Re: Dampf parada !

30 Jan 2015, 21:20

Predivno! Nema se tu što previše filozofirati...jednostavno predivno! :B
Čestitke Daci na novome stroju. :handgestures-thumbup:

Samo jedna opaska van ove teme,ali možebitno će biti i povezana.

Moja baureihe 18 201 kada bude riješena što se tiče zvuka,volio bih da se provoza po maketi KŽMZ-a zajedno sa ove dvije iz predhodnog posta.
Od polovice ovoga tjedna maketa "Štacion" više nije kod mene i više nikada neće biti pa bi bilo dobro da bude snimljena i pofotkana u najljepšem okruženju što može biti u RH,a to je KŽMZ maketa. Unaprijed hvala od srca,vaš Damirić! :greetings-wavingyellow: :obscene-drinkingcheers:

Re: Dampf parada !

30 Jan 2015, 21:37

Damir wrote:Predivno! Nema se tu što previše filozofirati...jednostavno predivno! :B
Čestitke Daci na novome stroju. :handgestures-thumbup:

Samo jedna opaska van ove teme,ali možebitno će biti i povezana.

Moja baureihe 18 201 kada bude riješena što se tiče zvuka,volio bih da se provoza po maketi KŽMZ-a zajedno sa ove dvije iz predhodnog posta.
Od polovice ovoga tjedna maketa "Štacion" više nije kod mene i više nikada neće biti pa bi bilo dobro da bude snimljena i pofotkana u najljepšem okruženju što može biti u RH,a to je KŽMZ maketa. Unaprijed hvala od srca,vaš Damirić! :greetings-wavingyellow: :obscene-drinkingcheers:


Ajme... ovo zvuči malo zastrašujuće... :shifty:

Apsolutno ćemo ju posnimiti, onako - kako treba, da se pokaže u najljepšem izdanju prije odlaska gazdi!

:obscene-drinkingcheers:

Re: Dampf parada !

01 Feb 2015, 20:57

SŽ 03-002 probna vožnja 2

Re: Dampf parada !

02 Feb 2015, 21:50

Post a reply