Post a reply

Sovereign

14 Jun 2012, 16:11

Hello ekipa! :greetings-wavegreen:

Ja sam Ronald. Uskoro ću 23 godine. Dolazim iz Zagreba. Završio sam školu za strojovođu. Vjerujem da me dosta vas ovdje već zna s obzirom da sam bio neko duže vrijeme član KŽMZ-a. Oduvijek su me zanimale željeznice i još uvijek me zanimaju pa tako i njihovi modeli. Dosad sam se nedavno najviše orijentirao na H0 modele od kojih sam najviše skupljao Santa Fe i Union Pacific lokomotive i vagone te nešto malo HŽ-a. Također sam iz dvije Mehanove lokomotive donekle uspio napravit našu 2063 dizel lokomotivu poznatiju pod nazivom ''Karavela''. Jest da nije skroz u detalj kao prava, al je jako blizu zato :B S obzirom na nedostatak prostora i financijskih sredstava odustao sam od izrade makete trenutno, ali ne u potpunosti s obzirom da namjeravam preć na N skalu koja bi mi više odgovarala, a smatram da isto tako ima svoju čar i puno više se može napravit na manjem prostoru. Eto uglavnom mislim da sam najvažnije rekao, a za sve ostalo šta vas zanima o meni slobodno pitajte ;)

Re: Sovereign

14 Jun 2012, 17:49

Pa, dobro nam došao :greetings-clappingyellow: :text-welcomewave:

Re: Sovereign

14 Jun 2012, 17:54

Thanx :) Zaboravih napomenut kako ću čak i u N-u ostat vjeran Americi :mrgreen:

Re: Sovereign

14 Jun 2012, 17:59

Drago mi je da si nam se pridružio. :text-welcomewave:

Re: Sovereign

14 Jun 2012, 18:32

N ... Amerika ....
Pa više nisam usamljen :text-welcomeconfetti:

Re: Sovereign

14 Jun 2012, 18:46

Hvala ljudi! Za početak planiram nabavku DDA40X u N-u tj. lokomotivu koja mi je u potpisu :mrgreen:

Re: Sovereign

14 Jun 2012, 19:01

Sovereign wrote:Za početak planiram nabavku DDA40X u N-u tj. lokomotivu koja mi je u potpisu :mrgreen:


Ta mrcina je u mojoj kolekciji. Bachmannica - "Union Pacific #6942"
kupio sam novu je za svega 60 $ s ugrađenim DCC decoderom
ali i zbog toga na planiranoj maketi nemam u planu radijuse manje od 30 cm (ili R4)
na manjim radijusima od toga iskače iz tračnica. Isprobano ...

Re: Sovereign

14 Jun 2012, 19:13

felix wrote:
Sovereign wrote:Za početak planiram nabavku DDA40X u N-u tj. lokomotivu koja mi je u potpisu :mrgreen:


Ta mrcina je u mojoj kolekciji. Bachmannica - "Union Pacific #6942"
kupio sam novu je za svega 60 $ s ugrađenim DCC decoderom
ali i zbog toga na planiranoj maketi nemam u planu radijuse manje od 30 cm (ili R4)
na manjim radijusima od toga iskače iz tračnica. Isprobano ...


Well, 60$ se svakako isplati dat za model najveće dizel lokomotive na svijetu. Jel bi prodavao možda? :mrgreen:

Re: Sovereign

14 Jun 2012, 19:22

Sovereign wrote:Jel bi prodavao možda? :mrgreen:


:naughty:
Nikada :P

Re: Sovereign

14 Jun 2012, 19:25

felix wrote:
Sovereign wrote:Jel bi prodavao možda? :mrgreen:


:naughty:
Nikada :P


:lol: jbg, morao sam probat.
Post a reply