Post a reply

N-trpimir

29 Jul 2012, 22:02

treći pokušaj makete(prvi u N-u)
eto i ja prešel na N. glavi krivac je Felix i naravno torrente :mrgreen:
maketa je dimenzija 270x80 cm. drveni roštilj je na metalnom okviru sa kojeg se mogu lako skinut noge i preselit po potrebi.

pruga je Peco code 80 i skretnice streamline. pruge ima oko 15 metara i 4 skretnice. Conrad motorići.

Image
Image

odlučio sam se za prvu epohu jer volim starinski štih na maketi.vozni park bi trebal biti bavarski i pruski.
trenutno namam nijedan model ali neka se nešto radi pa da se ima gdje vozit. jedino imam kekovu V100 na posudbi za probnu vožnju(bolje da njegova padne nego moja :lol: )

Image
Image

Re: N-trpimir

29 Jul 2012, 22:17

Obećavajuće :text-bravo:
Vidim da si i shodno s epohom promjenio i avatara :gun-toot:

Re: N-trpimir

29 Jul 2012, 22:19

Damir wrote:Obećavajuće :text-bravo:
Vidim da si i shodno s epohom promjenio i avatara :gun-toot:

čuj. ljudi se mjenjaju s vremenom :BEE-:

Re: N-trpimir

30 Jul 2012, 08:01

Vidim da je roštilj solidno napravljen, sad samo tako dalje nastavi (i dovrši). Kad budeš gotov (i kad ti dosadi) očekujem Z maketu, a nakon nje i T?
/dok dođeš do T-a i on ti dosadi napravit će valjda još manje mjerilo, 1:600 možda?) :WA :WR

Re: N-trpimir

30 Jul 2012, 10:56

1Borna wrote: Kad budeš gotov (i kad ti dosadi) očekujem Z maketu, T?

:CUCKO ovo je krajnja granica, nema manjeg za mene. ovu sam odlučio radit pa malo pa makar pet godina al da se naparavi kak treba(bar se nadam). neču žurit i radit greške od prije. pomalo.

Re: N-trpimir

30 Jul 2012, 11:44

Takvo što volim čuti.....samo pazi, N je puno osjetljiviji od HO-a (na iskakanje, nepravilne nagibe i uspone, nečistoću)! Nabavi si kakvu leću (povećalo)
i pregledaj sve spojeve (prije negoli fiksiraš prugu) a dobro bi bilo pokrivati maketu sa kakvim najlonom (da se ne praši). Jedna od prvih investicija u
vozni park bi svakako trebala biti i čistilica pruge (vidim da je dosta pruge sakriveno) - nije li onomad Keko Veliki prodavao jednu takvu? D-)

Re: N-trpimir

30 Jul 2012, 13:52

ovo se do sada napravilo
Image
Image
Image
Image
ovdje bi trebal doč kameni most
Image

Re: N-trpimir

30 Jul 2012, 14:34

opako si navalio

:text-bravo:

Re: N-trpimir

30 Jul 2012, 18:29

Ovo izgleda jako dobro, a vidim i radovi napraduju jako brzo.

Re: N-trpimir

30 Jul 2012, 20:02

Ako nastaviš ovim tempom prestižeš Keku. :text-bravo:
Post a reply