Switch to full style
Post a reply

Re: muller - trg bana jelacica 8

14 May 2012, 10:32

Je, rodjen u ZG, sa sljedecim adresama stanovanja: Vrhovec, Mandalicina, Ilica nasuprot Nad Lipom, Senoina (he he blizina vlakica), Marticeva i onda nestajem iz grada. Momentalno Svaki Gaj (opet blizu vlakica) i konacno "Los Hacijendos". A ovo zadnje i je ZG, Novi Zagreb - Zapad (prava lokacija). Oli su godine, oli mi previse ljudi ide na zivce, oli su satori na Jelacicevom - Los Hacijendos mi je kao sto i zinzi veli najdraza. Spokojni mir, prostora koliko volis bez rizika da nekom stanes na zulj i onda se moras :angry-argument: . Dakle, biti u gradu a istovremeno toliko blizu prirodi - itekako zavidna kombinacija. Jednom kad se sve to sredi morat cu Vas pozvati na :obscene-drinkingcheers: :violin: :animals-chickencatch: :chores-mop: :chores-mowlawn:

Re: muller - trg bana jelacica 8

14 May 2012, 10:36

:happy-partydance: Jedva čekamo

Re: muller - trg bana jelacica 8

14 May 2012, 10:38

A jesam se :drool: - i to dobro. OK ispravljam se odmah. Danas moram u Petrinjsku po dokumentos, pa onda u Muller, pa onda do kluba. Ona Setra mi ne smije pobjeci. He, he, ak prevarim zenu za malo vise kinte upecat cu ja jos nesto pa bumo fotkali to u klubu....

Re: muller - trg bana jelacica 8

14 May 2012, 10:42

zinzi wrote::happy-partydance: Jedva čekamo


...zinzi, samo da te pitam - jesi vidio sve smjesne smajlice u mom postu (samo pitam - da nebi bilo nismo znali)

Re: muller - trg bana jelacica 8

14 May 2012, 11:05

piccolo wrote:
zinzi wrote::happy-partydance: Jedva čekamo


...zinzi, samo da te pitam - jesi vidio sve smjesne smajlice u mom postu (samo pitam - da nebi bilo nismo znali)


koliko ono imaš trave? :mrgreen: Ma nema frke. Ak treba pomoći, pomoći ćemo. Barem ja :happy-smileyflower:
Nas ti danas nema u klubu jer Dragec nemre doći.

Re: muller - trg bana jelacica 8

14 May 2012, 21:09

Nemreš vjerovati, od toga svega u City centru nema niš, ili skoro niš, ali da su cijene paprene jesu.

Re: muller - trg bana jelacica 8

14 May 2012, 21:15

vlado wrote:Nemreš vjerovati, od toga svega u City centru nema niš, ili skoro niš, ali da su cijene paprene jesu.


KAk nema? Onaj kamion sa bagerom ima sigurno. Ima H0 dizalica i imaš raznih buseva. U City centru moraš dobro pregledati sve redove. MAlo zbunjujuće slažu robu.

Re: muller - trg bana jelacica 8

14 May 2012, 21:27

vladek, zaleti se ti do trga, nebu ti zal - Setra je jos samo jedna a maznuo sam i zadnjeg citrica palas....he he he

Re: muller - trg bana jelacica 8

18 May 2012, 14:21

Bio sam i ja malo u Mülleru na Trgu i našao bus za sebe. Kako je piccolo sve "pokupovao", ostao mi je samo legendarni Mercedes MB 0302

Image

Image

Image

Image

Bojanje mi nije nekaj, ali to ću prepraviti i objaviti u preradama :happy-partydance:

Ne znam gdje je niko vidio "N" jer imaju samo "H0" i veće modele.

Re: muller - trg bana jelacica 8

18 May 2012, 14:31

zinzi wrote:

Ne znam gdje je niko vidio "N" jer imaju samo "H0" i veće modele.


dobar bus :greetings-clappingyellow: bio sam prije tri dana kupio wiking VW bubu za wwII i bila su 3-4 kom. vatrogasng kamiona u N-u od wikinga

inace N je sitan, treba to nac na polici uz HO-u ;)
Post a reply