Switch to full style
Razni demo ili free programi
Post a reply

Upravljanje

20 Apr 2012, 22:00

Ne znam koliko Vas zna ali i u Trainz Railroad Simulatoru može se raditi u H0! I što je najbolje u svemu nije ni potrbna puna verzija već se može raditi i u Demo inačici.

Ako si ga netko hoće Image-ati ...

... kliknuti na screen!
Image

Za pojašnjenja nakon instalacije možemo se dogovorit preko PP!

Program radi i na 64-bitnim Win 7!

*****
Valja napomenut još jednu stvar ... ovdje nema gotovih predložaka koje će stavljati po baseboardu već sve morate sami raditi (brda, stabla, kuće, ljudi ... pruge) i odmah vidite što radite (nije kao u WT-u!) ...

Kako sam i napisao već, ako se netko želi upustiti sa Trainzom u izradu makete lako ćemo se preko PP-a dogovorit što i kako.

Re: Upravljanje

20 Apr 2012, 22:01

...evo Vam jednoga s kojim mozete slozit maketu a ivozat vlakice po njoj. Kisne dane, duge zimske noci se pretvaraju sa ovim programom u ludu zabavu...ako nista drugo probajte...he he h e e e e e

Rule the Rail Train

Re: Upravljanje

20 Apr 2012, 22:02

...a ovako to moze izgledati ...


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DVrSUXg7CjQ[/youtube]

Re: Upravljanje

20 Apr 2012, 22:02

EEP 8, jedan zelj.sim. koji se moze nadogradjivati do besvjesti. Drugim rijecima slazete svoju "maketu iz snova" u racunalu. Mjesto za maketu odjednom i nije nikakav problem...pa ako se nekom proba

:text-link:

Re: Upravljanje

20 Apr 2012, 22:03

piccolo wrote:...evo Vam jednoga s kojim mozete slozit maketu a ivozat vlakice po njoj. ...

Rule the Rail kao free baza je OK ali ... kao prvo, nije nimalo lako postavljat/gradit "maketu" a i samo upravljanje može bit zafrknuto. Kao drugo, dodaci koji su na brainbombersu se moraju platit (a nije da ih nema!)

Kako ja to znam :mrgreen: ? Pa imam ja Rule the Rail instaliran (sa svim dodacima sa brainbombersa :mrgreen: )

Ovaj drugi, EEP, e za njega se plaća doslovno sve! A slaganje je strašno teško! Nije da nije nemoguće ali treba prilično prakse da bi se sastavila jedna osrednja maketica. Imao sam ga instaliranog ali sam ga vrlo brzo deinstalirao zbog neigrivosti. I još jedna vrlo važna činjenica: simulator je na njemačkom!!!
Post a reply