It is currently 28 Mar 2024, 18:08

All times are UTC + 1 hour





Post new topic Reply to topic  [ 75 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
  Previous topic | Next topic 
Author Message
PostPosted: 02 Jan 2014, 22:28 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 12:21
Posts: 5235
Location: Zagreb
Brojcile wrote:
Nemam reci za tutorijal.. mislim da si me nadahnuo da pocnem sa izradom listopadnog drveca za koje nisam imao ideju kako da napravim ali ovo je jednostavno veoma detaljan opis kompletnog procesa izrade!

Hvala. :B to mi je stvarno velika pohvala, to što sam te uspio nadahnuti da se okušaš jer i sam radiš jako lijepe diorame.
Pa eto nadam se sa ćeš s nama podijeliti svoj uradak kojeg ćeš jednog dama raditi... :clap: :clap: :clap:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 02 Jan 2014, 22:41 
Offline
User avatar

Joined: 17 Apr 2012, 13:09
Posts: 4792
Nema tu nikakve dileme, bar ne za mene... 8-)

Ti si majstor za okoliš makete.

I za to :B


Top
 Profile  
 
PostPosted: 02 Jan 2014, 22:50 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 12:21
Posts: 5235
Location: Zagreb
fliperi wrote:
Svaka čast - prvo na besprijekornom tutorijalu - koji je išao u sve detalje - pa vidiš da skoro nema potpitanja !
Drugo - drveće je prekrasno .
ALI - spužva nema prozračnosti - što je velika šteta s obzirom koliki je trud uložen u deblo !
Mislim da ovaj trud i rezultat tog truda zaslužuje Heki krošnju 1551 ..
samo naprijed


Hvala :B
Možda neke slike nije trebalo stavljati jer su opisane tekstom da ne može biti jednostavnije, ali ipak ja sam osoba koja kad objašnjava voli to na što bolji način dočarati a to sam radio sa slikama...
Istina spužva nema one prozračnosti. Mada na slikama kako sam napisao ranije to ne izgleda baš najljepše (nažalost :oops: )
Eksperiment je stao sa spužvom jer se je pokazala kao najbrže, jednostavno, poprilično realno, dostupno i jeftino rješenje za napraviti.
Podržavam Heki za krošnju svakako :handgestures-thumbup: Ovim tutorialom sam htio pokazati da ne treba uvijek sezati za originalom, već možemo nešto napraviti i sa materijalom na kojem možda sada i sjedimo (spužva) ;)

H0modelar, Daco i nino su već dali prijedloge za sljedeći nivo ovih drvaca ali jednostavno neke druge radnje na maketi u klubu su malo zaustavile napredak drveća. :roll:

Ovo drvce je školski primjerak i nisam vam zbog jednostavnosti napisao neke stvari. To znači ako sam pokazao kako napraviti drvo, ne znači da sada s vremena na vrijeme neću ići detaljizirat neke stvari kako bi i Vi svi imali kvalitetna bjelogorična drvca od nule :B :B :B


Top
 Profile  
 
PostPosted: 02 Jan 2014, 22:51 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 12:21
Posts: 5235
Location: Zagreb
H0modelar wrote:
Nema tu nikakve dileme, bar ne za mene... 8-)

Ti si majstor za okoliš makete.

I za to :B


Hvala :B kako sam napisao u prethodnom postu imamo mijesta za bolje i realnije :obscene-drinkingcheers:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 02 Jan 2014, 22:57 
Offline
User avatar

Joined: 15 Apr 2012, 18:15
Posts: 2892
Location: Samobor
Thalis-4341 wrote:
Možda neke slike nije trebalo stavljati jer su opisane tekstom da ne može biti jednostavnije,
ali ipak ja sam osoba koja kad objašnjava voli to na što bolji način dočarati a to sam radio sa slikama...

samo ti budi i dalje opširan, nimalo ne smeta.
Dapače :handgestures-thumbup:

_________________
Ne možete unaprijed znati koju stranu kruha treba namazati.
(Murphyjev zakon)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 75 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
skymiles_red v1.0.1 designed by Team -Programming forum- .