Switch to full style
Post a reply

FEIN alati

11 May 2013, 22:16

U Bauhausu na Jankomiru, kod ulaza, nalazi se promotivni štand FEIN vibracionog alata. (isto kao i Alpha Tools koji se prije nalazio na istom mjestu) Pažnju mi je privukao promotivni film. Ovo je jedan dio tog filma izvučen kao zasebna cjelina:




Na dobar alat redovito :DROOL :DROOL ali najbolja stvar se dogodila kada sam ženu pozvao da pogleda film. Nakon gledanja uzela je izložbeni primjerak alata te ga isprobala na drvetu. Oduševila se kako to radi a komentar je bio: "Alat je vrlo zavodljiv".

Počinjem štediti.

Re: FEIN alati

12 May 2013, 01:26

Vrlo zanimljivo Vladek, vrlo zanimljivo. Gledao sam tu alatku i prije pa je nekak pala u zaborav. 24. mi zena putuje, a ja cu s aerodroma tj. njenog ispracaja drito u Bauhaus. Manjak novca na racunu naknadno cemo pravdati. he he he, hvala sto si me podsjetio...

Re: FEIN alati

12 May 2013, 07:24

Vladimir S. wrote: Oduševila se kako to radi a komentar je bio: "Alat je vrlo zavodljiv".


Teško za povjerovati,ali postoje pojedine žene i takvog razmišljanja!
Btw. hoćemo se mjenjati za žene...?? :lol: :lol:

Re: FEIN alati

12 May 2013, 19:17

Nema šanse :naughty: :naughty:

Re: FEIN alati

25 Aug 2013, 18:09

Imam ga . Nisam požalio novaca . Fenomenalna stvar - za ''nas'' - ima nastavak za usisivać i to dobro dobro funkcionira .
Ali nije samo za maketu - ja ga redovito upotrebljavam kod drugih kućanskih zadataka . Štedi , kupuj .
Post a reply