Switch to full style
Post a reply

Re: Pozdrav ekipi

24 Jan 2014, 20:37

simmeone wrote: Moja "zamjerka" spomenutoj maketi (ako se to tako može uopće nazvati) jest da ne izgleda realno. Mislim, tračnice su postavljene na daske i to je više manje to.

Šime frendiću ja ću onako po sredini neću okolišati! ZAJEBO SI SE... ;)
Prva i osnovna stvar: Maketa se radi od šperploče bar ona u H0 mjerilu,ali šjor Urbić nije niti blizu krajnjem riješenju što se tiče reljefa.
A,ono što si već vidio od reljefa je prvoklasno izrađeno.
Imaš ti puno još za naučiti zato čitaj forum od A do Ž,a maturalni ispit ti je u 6 mj. ja sam glavni u ispitivačkoj komisiji... :lol:

Re: Pozdrav ekipi

24 Jan 2014, 22:13

Damir wrote:
simmeone wrote: Moja "zamjerka" spomenutoj maketi (ako se to tako može uopće nazvati) jest da ne izgleda realno. Mislim, tračnice su postavljene na daske i to je više manje to.

Šime frendiću ja ću onako po sredini neću okolišati! ZAJEBO SI SE... ;)
Prva i osnovna stvar: Maketa se radi od šperploče bar ona u H0 mjerilu,ali šjor Urbić nije niti blizu krajnjem riješenju što se tiče reljefa.
A,ono što si već vidio od reljefa je prvoklasno izrađeno.
Imaš ti puno još za naučiti zato čitaj forum od A do Ž,a maturalni ispit ti je u 6 mj. ja sam glavni u ispitivačkoj komisiji... :lol:


Znam da sam početnik u ovome pa ne zamjerite ako možda koji put postavim možda za neke suvišno ili nespretno pitanje. Ispit već u šestom mjesecu? Neću stići naučiti čitavo gradivo :)

Re: Pozdrav ekipi

25 Jan 2014, 07:54

simmeone wrote:
Znam da sam početnik u ovome pa ne zamjerite ako možda koji put postavim možda za neke suvišno ili nespretno pitanje.


Svi mi ovdje smo jednom bili početnici, prema tome nema suvišnih pitanja. a nespretna se zalome i onima iskusnima, vjeruj.
Tako da samo postavljaj ti svoja :?: ovdje na forumu.

Re: Pozdrav ekipi

25 Jan 2014, 10:11

Treba napomenuti da niti jedna maketa nikada nije završena uvijek se nešto može raditi na njoj. :techie-studyingbrown:

Re: Pozdrav ekipi

28 Jan 2014, 23:21

Dobrodošao Šime .
Malo šale : A da ti ne radiš potacjice za naše žene - pa zato pitaš za cijenu ??

Re: Pozdrav ekipi

29 Jan 2014, 21:51

fliperi wrote:Dobrodošao Šime .
Malo šale : A da ti ne radiš potacjice za naše žene - pa zato pitaš za cijenu ??


ne smijem reći, a za određenu cifru se mogu sjetiti nekih stvari :)
Post a reply