Switch to full style
Post a reply

Digitalni LGB

10 Oct 2013, 15:47

S obzirom da na forumu nema tema vezanih za digitalni Lgb i njegovu problematiku ja ću je otvoriti :BLACK-: . Naime na tržištu počinju prevladavati digitalni modeli lokomotiva prugica pa moram gledati da prijeđem na noviju tehnologiju.

Moja pitanja su vezana uz digitalizaciju analognih modela, gdje nabaviti djelove (setove), dekodere i slično. Razmatram da kupim lokomotivu (digitalnu) preko e bay pa ću i u tom slučaju moliti za vaše mišljenje.

Tražio sam na netu no nema tako zornih prikaza kao što ih to radi H0 modelar :WR . Da li su H0 i G skala slične kada je u pitanju dig. infrastruktura i digitalizacija analognih modela?

Re: Digitalni LGB

10 Oct 2013, 19:00

Tražio sam na netu no nema tako zornih prikaza kao što ih to radi H0 modelar

A nema toga. Kad je H0modelar u pitanju, mogu reći samo jedno. To majka dva puta ne rađa :happy-partydance:

Re: Digitalni LGB

11 Oct 2013, 08:21

Marko 0909 wrote: ...Tražio sam na netu no nema tako zornih prikaza kao što ih to radi H0 modelar :WR . Da li su H0 i G skala slične kada je u pitanju dig. infrastruktura i digitalizacija analognih modela?


Hvala na lijepim riječima. :B

Moram priznati da nisam radio ništa veće od H0. :BLACK-:
No isto tako, logika mi kaže da je potpuno isti princip, samo su zbog gabarita veće struje u pitanju.
Motori su veći (i vuku veću masu), rasvjeta je sa većim žaruljicama recimo... dakle zato veća struja.

Ako kreneš u digitalizaciju, pomoći ću ti koliko znam, a što ne znam - spreman sam (na)učiti... D-)

Re: Digitalni LGB

11 Oct 2013, 08:28

zinzi wrote: A nema toga. Kad je H0modelar u pitanju, mogu reći samo jedno. To majka dva puta ne rađa :happy-partydance:


E to je neporecivo...

ImageImageImage


Image
Post a reply