Post a reply

Re: Bonn banhof!

14 Oct 2012, 21:54

Damir wrote:Mislim da će dio koji je predviđen za kolodvor biti dug cca 4 metra sa 8 kolosjeka. Za sada je plan takav,a šta će zaista biti vidjet ćemo! ;)



..oho! :BEE-: S nestrpljenjem očekujem realizaciju! :BORED

Re: Bonn banhof!

14 Oct 2012, 22:26

Damir wrote:Mislim da će dio koji je predviđen za kolodvor biti dug cca 4 metra sa 8 kolosjeka. Za sada je plan takav,a šta će zaista biti vidjet ćemo! ;)

Ja svoj planiram samo sa 2,7metara (dovoljno za ICE3) :BEE-: ali 4 metra 8 kolosijeka :DROOL :DREAMY

Re: Bonn banhof!

14 Oct 2012, 22:29

Damir wrote:Mislim da će dio koji je predviđen za kolodvor biti dug cca 4 metra sa 8 kolosjeka. Za sada je plan takav,a šta će zaista biti vidjet ćemo! ;)


4 m :DROOL uuuuuuuu zakon taman za ovu stanicu :DREAMY :handgestures-thumbup:

:DOG

Re: Bonn banhof!

15 Oct 2012, 08:45

Za sada je takav plan i teško ću odustati od njega!
Bože moj,ako se bude trebalo skratiti pristat ću i na 3,50m. Uglavnom, bit ćete obavješteni :B

Re: Bonn banhof!

24 Oct 2012, 08:01

Malo sam se pozabavio banhof-om pa sam pobrisao neuredne mrlje i bacio novi sloj boje na nogostup.
Sad je čisto i uredno,a pobrinuo sam se da poredam figurice ljudi tako da imaju nekakvog smisla.
Prvotno su bile nabacane bez-veze i bilo ih je oko 150 kom (kupljeno uz banhof),a sada ih je 93 i mislim da je to dosta!?
Pa evo kako to sada izgleda:



Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Fali nadstrešnica koja je u fazi rekonstrukcije,ali i o tome ću još pisati i foto-dokumentirati! ;)

Re: Bonn banhof!

24 Oct 2012, 13:12

super izgleda, cekam nastavak

Re: Bonn banhof!

24 Oct 2012, 13:18

Lijepo ti to zgleda kolega :clap:

Re: Bonn banhof!

24 Oct 2012, 15:50

Super to sad izgleda, baš me interesira kako će ispast nadstrešnica jer bi i ja nešto moral staviti na svoju stanicu.

Re: Bonn banhof!

24 Oct 2012, 17:50

Carllo wrote:Super to sad izgleda, baš me interesira kako će ispast nadstrešnica jer bi i ja nešto moral staviti na svoju stanicu.


Došao sam do jedne jako zanimljive fotke,naravno na stummi forumu!
Na toj fotki isti banhof ima prozirnu nadstrešnicu poduprtu sa samog nogostupa stanice.
Prozirna nadstrešnica se da napraviti od plexiglasa debljine 2,5 mm jer nema tanje,zatim se one kupolice sa stare strehe skinu i zaljepe :gun-toot:

Ima još jedna fora,a ta je da nema nadstrešnice,ali dva staklena luka ili tri zavisi koliko ih kupiš (nabaviš) natkrivaju kolosjeke do stanice i sam
nogostup stanice ;)

Šteta da nisam skinuo fotke da ih plasiram pa da vidite!
Ako naletim ponovo na njih rado ću ih pokazati.
Što se tiče samih ljudi (putnika) tako sam ih poslagao da stvarno ta priča na samoj stanici nešto i govori (naravno prema njihovim pokretima tijela).

Re: Bonn banhof!

24 Oct 2012, 18:05

sto se tice prozirnog materijala uzmi, prozirnu foliju-plastiku koja se koristi kod uveza papira ....., mozes lagano s tankim flomicem napravit mrezu da izgleda kao vise komada stakla, ima i mutno-prozirne ili u boji, ak nemozes nac posaljem ti ja

:DOG
Post a reply