Switch to full style
Post a reply

pitanja-razna

29 Apr 2012, 08:58

nemrem najti svoj topić"jednostavno HO maketa"???????

Re: pitanja-razna

29 Apr 2012, 09:15

Ispričavam se. Promaknula nam je tvoja tema u samom finalu prenošenja.
Molim te da je otvoriš a ja ću prenijeti tvoje postove. Nadam se da je to ok.

Re: pitanja-razna

29 Apr 2012, 09:30

ok,ubaci slike rasturačine ,a ja dalje nastavljam!!!!!

Re: pitanja-razna

30 Apr 2012, 21:55

Zašto me po novom kad kliknem na zanimljivi linkovi podforum traži lozinku? I kad je unesem veli da nije točna?

Re: pitanja-razna

30 Apr 2012, 21:58

Linkovi se iređuju (popunjuju) sa brojnim linkovima sa prethodnog foruma, do sutraće biti valjda sve u redu. :pray:

Re: pitanja-razna

30 Apr 2012, 23:27

Danas (sada već jučer) sam poslao dvije privatne poruke. jedna je išla Zinziju a druga Daci. Međutim sada ih ne vidim u poslanim porukama. Još uvijek piše da imam 0/50 poruka i nisu nigdje registrirane. Zinzi, Daco jeste li ih dobili pa to nije registrirano ili uopće nisu stigle do vas? Nadam se da sam jedini sa takvim problemom.

Re: pitanja-razna

01 May 2012, 08:00

Vladimir S. wrote:Danas (sada već jučer) sam poslao dvije privatne poruke. jedna je išla Zinziju a druga Daci. Međutim sada ih ne vidim u poslanim porukama. Još uvijek piše da imam 0/50 poruka i nisu nigdje registrirane. Zinzi, Daco jeste li ih dobili pa to nije registrirano ili uopće nisu stigle do vas? Nadam se da sam jedini sa takvim problemom.


Nisam dobio ništa ali sam ti maloprije poslao PP, provjeri i odgovori mi!

Re: pitanja-razna

01 May 2012, 11:00

Za sve koje zanima, danas ili sutra ćemo otvoriti podforum "Zanimljivi linkovi" Linkovi će biti bolje poredani i pregledniji.

Re: pitanja-razna

01 May 2012, 18:54

Zanimljivi linkovi su otključani :happy-partydance:

Re: pitanja-razna

03 May 2012, 09:35

Evo mene opet s pitanjem - nestao je skin foruma koji sam koristio. Zanima me da li je to trajno ili privremeno, da se počnem navikavati na neki drugi?
Post a reply