Post a reply

Re: pitanja-razna

15 Jul 2012, 11:39

piccolo wrote:... a ono sa otpadom


E to moramo pitat' zinzija ...

Re: pitanja-razna

15 Jul 2012, 16:01

Otpad služi kako i njegovo ime govori za neke obrisane postove. Dostupan je nama vlasnicima i zato ima lozinku. :B

Re: pitanja-razna

15 Jul 2012, 19:10

Daco wrote:
Sovereign wrote:Sorry na smetnji, al jel mi netko može odgovorit gdje mi je nestala tema s oglasima?



- Oglasi se automatski brišu 20 dana nakon objave ili 7 dana nakon zadnjeg pregleda oglasa. D-)


Damn, da sam znao spremio bih si post u notepad pa da mogu samo copy/pasteat. Ovak sad moram ponovno tipkat :DOH

Re: pitanja-razna

15 Jul 2012, 19:21

Sovereign wrote:
Daco wrote:
Sovereign wrote:Sorry na smetnji, al jel mi netko može odgovorit gdje mi je nestala tema s oglasima?



- Oglasi se automatski brišu 20 dana nakon objave ili 7 dana nakon zadnjeg pregleda oglasa. D-)


Damn, da sam znao spremio bih si post u notepad pa da mogu samo copy/pasteat. Ovak sad moram ponovno tipkat :DOH



Kada otvoriš oglasi u plavom polju ti sve piše! D-)

Re: pitanja-razna

17 Sep 2012, 18:36

pyriel wrote:Evo mene opet s pitanjem - nestao je skin foruma koji sam koristio. Zanima me da li je to trajno ili privremeno, da se počnem navikavati na neki drugi?

ma vidi ti njega D-)

Re: pitanja-razna

17 Sep 2012, 20:19

Trajno je. :B

Re: pitanja-razna

15 Oct 2012, 22:44

kaj se dešava???svi postovi su crveni bili prečitani ili ne,više neznam kaj sam gledal kaj nisam,moram datume gledati i vure??????
ZinZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZzzzzzzz :BORED

Re: pitanja-razna

16 Oct 2012, 06:38

vule wrote:kaj se dešava???svi postovi su crveni bili prečitani ili ne,više neznam kaj sam gledal kaj nisam,moram datume gledati i vure??????
ZinZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZzzzzzzz :BORED


Već sam odgovorio na to pitanje.
MAlo strpljenja

Re: pitanja-razna

16 Oct 2012, 07:38

sorry nisam videl :BORED

Re: pitanja-razna

31 Oct 2012, 18:04

Dečkovi forumska vura je i dalje na ljetnom vremenu hehehehehe
Post a reply