Switch to full style
Post a reply

Re: pitanja-razna

03 May 2012, 09:52

Ako si koristio subsilver2 počni koristiti drugi dok ne riješimo sve greške. Isprika svima. Na jednoj strani dobijemo,a na drugoj malo izgubimo.

Re: pitanja-razna

04 May 2012, 17:46

Ovo pitanje nema veze sa forumom nego sa članovima KŽMZ!
Da li je moguće Daco,Borna netko da se 12.05 na druženju otvori odaja sa klupskom maketom oko 12.00 h tako da mi Riječani
napokon vidimo tu maketu u živo na 15 min? Inače ja sam ako Bog da u subotu 12.05 u 10.00h već u klubu,a šta raditi do 18.00h kad se otvaraju vrata raja?
Samnom će poći i naš novi maketar i ljubitelj vlakića koji nije niti na jednom forumu Gino,a "kako je rekao Robi kad ga je upoznao u Grazu, i bolje da nisi na forumima" :lol: :lol: njega moram do 18.00h vratiti u Ri jer radi noćnu smjenu.
Igor isto ide i krv će mi popiti ponovo ako ne vidi tu maketu neću moći od njega voziti do Rijeke :lol:

Daco helppppp!!!

Re: pitanja-razna

04 May 2012, 18:09

Vjerujem (dapače siguran sam) da će ti Bog (Daćo) uslišiti vapaj (makar će imati posla na burzi) :think:

Re: pitanja-razna

04 May 2012, 20:22

Damir wrote:Ovo pitanje nema veze sa forumom nego sa članovima KŽMZ!
Da li je moguće Daco,Borna netko da se 12.05 na druženju otvori odaja sa klupskom maketom oko 12.00 h tako da mi Riječani
napokon vidimo tu maketu u živo na 15 min? Inače ja sam ako Bog da u subotu 12.05 u 10.00h već u klubu,a šta raditi do 18.00h kad se otvaraju vrata raja?
Samnom će poći i naš novi maketar i ljubitelj vlakića koji nije niti na jednom forumu Gino,a "kako je rekao Robi kad ga je upoznao u Grazu, i bolje da nisi na forumima" :lol: :lol: njega moram do 18.00h vratiti u Ri jer radi noćnu smjenu.
Igor isto ide i krv će mi popiti ponovo ako ne vidi tu maketu neću moći od njega voziti do Rijeke :lol:

Daco helppppp!!!



Želja tvoja kao i svih do sada biti će uslišana!

Re: pitanja-razna

04 May 2012, 20:48

Daco wrote:Želja tvoja kao i svih do sada biti će uslišana!


Veliko HVALA!!!!! :D

Re: pitanja-razna

04 May 2012, 20:49

..ma da znate da cu i ja radije u klub nego na burzu (mislim ako ne budu neke "horuk" akcije na los hacijendos) :chores-chopwood:

Re: pitanja-razna

04 May 2012, 21:17

piccolo wrote:..ma da znate da cu i ja radije u klub nego na burzu (mislim ako ne budu neke "horuk" akcije na los hacijendos) :chores-chopwood:


A,ti posebno ima da se nacrtaš jer ti sin dolazi u posjet ;)

Re: pitanja-razna

04 May 2012, 21:55

a snajka se ne broji? :whistle:

Re: pitanja-razna

04 May 2012, 22:09

Gromka wrote:a snajka se ne broji? :whistle:

Tebe čekam u portunu ili ti ga haustoru i onda zna se.... :lol: :lol: :banana-rock:

Re: pitanja-razna

04 May 2012, 22:11

naravno da se zna, imam u torbici za takve papreni sprej, bokser i malecku oklagiju :) :happy-smileyflower:
Post a reply