Switch to full style
Post a reply

phantom drone

01 May 2015, 11:08

Prije godinu dana nabavio sam drona .Pogledajte neke fotografije i video koje sam napravio.Naravno željeznica je na prvom mjestu :handgestures-thumbup: :razz:
Sa ovime malo promoviram mjesto ,restoran a i nešto zaradim sa strane :dance:

Restoran Bistro Plaža - Facebook

Re: phantom drone

01 May 2015, 13:34

Hej Željko. Super su ti snimke :handgestures-thumbup:

Ja imam DJI phantom 1 i GoPro 4 silver. Super je to stvarčica. No nikako da se primim ozbiljnijeg snimanja ...
Obećao sam drazenu67 snimiti njegovu Svetonedjeljsku uspinjaču iz zraka, al nikako da se uskladimo ..
A dečki su me žicali da i nešto njihovih putešestvija snimimo, Tauerbahn i slična mjesta, pa ni to nismo uspjeli
a bumo valjda jednom

Re: phantom drone

01 May 2015, 14:22

Ja prodajem Phantoma 2 vision + .Planiram uzeti Phantom 3 .Ima domet 3 km i bolju povezanost sa satelitima

Re: phantom drone

01 May 2015, 19:56

Cool sprava, a kako podnosi vjetar? :think:
Zapravo dali je upravljiva po ikakvom vjetru ili mora biti kompletno mirno vrijeme za snimanje s njom. :?:
Inače super fotke, zbog takvih kadrova se isplati imati ju :handgestures-thumbup:

Re: phantom drone

01 May 2015, 20:00

Može letjeti i po jačem vjetru
a tada GPS je drži u mjestu da ju vjetar ne otpuše ...
Kad nadjem filmić o tome, okačim

Re: phantom drone

01 May 2015, 20:04

zelko wrote:Ja prodajem Phantoma 2 vision + .Planiram uzeti Phantom 3 .Ima domet 3 km i bolju povezanost sa satelitima


U da, trica je mrak
Ja mjerkam Inspire 1. Samo prepreskup je
Nekakav zakon se sprema o ograničavanju leta ovim spravicama, pa ne znam kak bu onda ...
EU i usklađenje
Jedan već postojeći zakon (ne znam sad točno koji) brani snimanja iz zraka, nama amaterima ...

Re: phantom drone

01 May 2015, 20:07

Ok baš me zanima.
Sa slikama nije tolika frka jer ju okineš pa ponoviš par puta u slučaju da je neka mutna,
no kod videa me zanima jer nije baš svejedno ako se ta naprava bori sa vjetrom.
Onda budu snimke od kojih ti se :puke-front:

Re: phantom drone

01 May 2015, 21:01

Što se tiče zakona moći će se letit po nenaseljenim mjestima ko ima dron mase manje od 5 kg .
Sa ovim dronom nema mutnih slika .Ja sam ih već opalio 1500 i nijedna mutna .Sa vjetrom je ista stvar ,jer sateliti i giroskop drže dron mirno .Jedino se isprazni brže baterija jer motori rade pun gas .
Post a reply