Post a reply

Izrada trave !

13 May 2012, 20:37

Pošto nema teme o travi evo, raspišite se, a ja imam opet pitanje :oops:
Čini mi se da je netko, negdje napisal da se trava može napraviti s onim elektro reketom (na baterije) protiv komaraca. Pitam zato jer sam ga vidjel u Bauhausu. Ako sam nešto fulao zanemarite moje pitanje.

Re: Izrada trave !

13 May 2012, 20:54

Da, to je to!

Jedna od najisplativijih investicija... ;)
Nakon toga je trava uspravna i vrlo uvjerljiva :clap:

Koliko vidim, čini se da je Igor zadnji to napravio, pa neka kaže koju riječ... :happy-partydance:

Re: Izrada trave !

13 May 2012, 20:59

Znaci gas u Bauhaus dok jos nije pocela sezona komaraca. Travu naravno moram naruciti iz inozemstva, samo mi recite koji proizvođac. E da tko ima nek pojasni.

Re: Izrada trave !

13 May 2012, 21:00

Evo te muholovke preuređene u grasmaster ;)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Re: Izrada trave !

13 May 2012, 21:02

Mislim da će ti ovako biti najjasnije ;)


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OYSAK1ezou4[/youtube]

Re: Izrada trave !

13 May 2012, 21:07

Yes to je to, e a se moze mozda trava proizvesti u kucnoj radinosti ili ju bas treba kupiti ?

Re: Izrada trave !

13 May 2012, 21:13

To ćeš morati kupiti,ali ima jedna fora.
To sam čuo da ako imaš onu travu u roli što se lijepi po reljefu makete,ostružeš ju
sa površine i na ovaj način pomoću grasmastera se s njom može doći do istog rezultata.

Re: Izrada trave !

13 May 2012, 21:20

Pa ako ju kupujem onda mi je jednostavnije kupiti travu nek strugati s role, jedino ako role ima kod nas za kupiti.

Re: Izrada trave !

13 May 2012, 21:57

E dakle Damire, pa ti si kao plavuša koja radi pekmez tako da - guli krafne! :lol: :lol: :lol:

Inače, kada izračunate površinu, vidjeti ćete da to nije nešto financijski strašno... :geek:
Noch ili Heki i - sijajteeee... :mrgreen:

Re: Izrada trave !

13 May 2012, 22:02

Znam da ni strasno, samo kak da doputuje iz Deutschland do sim.
Post a reply