Post a reply

Re: vule - modeli teretnih vozila

23 Aug 2012, 14:31

novi projekt-MENCK bager M154 LC
Image

Re: vule - modeli teretnih vozila

23 Aug 2012, 22:53

Nemoj me zekati vule. Pa taj stroj ne ide pod bagere ??? Ili ide.??? Takav sam gledal neki dan u blizini Bau1. i Bau2. u Jankomiru. Zabijao je neke profile u zemlju
Sigurno si je i ti gledal negdje.

Re: vule - modeli teretnih vozila

24 Aug 2012, 07:22

videl sam i ja to,ali podvozje je bager,a dodatni alat je klizna letva,čekić i agregat... :B

Re: vule - modeli teretnih vozila

24 Aug 2012, 08:44

piccolo wrote:Nemoj me zekati vule. Pa taj stroj ne ide pod bagere ??? Ili ide.??? Takav sam gledal neki dan u blizini Bau1. i Bau2. u Jankomiru. Zabijao je neke profile u zemlju
Sigurno si je i ti gledal negdje.


To se ubacuje u rubove građevinskog okna prije betoniranja (pilotiranje)

Re: vule - modeli teretnih vozila

24 Aug 2012, 14:24

zinzi wrote:
piccolo wrote:Nemoj me zekati vule. Pa taj stroj ne ide pod bagere ??? Ili ide.??? Takav sam gledal neki dan u blizini Bau1. i Bau2. u Jankomiru. Zabijao je neke profile u zemlju
Sigurno si je i ti gledal negdje.


To se ubacuje u rubove građevinskog okna prije betoniranja (pilotiranje)


he he he , kako je dobro da nas ima puno. Svi ljudi sve znaju. Da se malo vratim "bageru" - znaci li to, da sve sto ima gusjenice je "bager" ili je definicija "bagera" ipak malo kompliciranija... :think:

Re: vule - modeli teretnih vozila

24 Aug 2012, 19:25

piccolo wrote:
zinzi wrote:
piccolo wrote:Nemoj me zekati vule. Pa taj stroj ne ide pod bagere ??? Ili ide.??? Takav sam gledal neki dan u blizini Bau1. i Bau2. u Jankomiru. Zabijao je neke profile u zemlju
Sigurno si je i ti gledal negdje.


To se ubacuje u rubove građevinskog okna prije betoniranja (pilotiranje)


he he he , kako je dobro da nas ima puno. Svi ljudi sve znaju. Da se malo vratim "bageru" - znaci li to, da sve sto ima gusjenice je "bager" ili je definicija "bagera" ipak malo kompliciranija... :think:

bager je stroj za iskop i utovar-može kotači ili gusjenice

Re: vule - modeli teretnih vozila

24 Aug 2012, 19:26

vule wrote:Image
kibri
Image
još nalepnice i "prašenje" i to je to

e ovo je bager

Re: vule - modeli teretnih vozila

26 Aug 2012, 17:55

MENCK-excavator with ram and pulley attachment tak piše po engleski,a ovo je njemački pa nek jezikoslovci prevedu MENCK-bagger mit ramm und ziehgeart
sastavljen ,ali razmišljam da ga rastavim nazad i natovarim labudice :BORED :BORED
Image
Image
Image
ovak izgleda na labudicama,još treba dodatna prikolica za alat
Image
Image
pa da čujem vaše mišljemje

Re: vule - modeli teretnih vozila

26 Aug 2012, 19:06

ljepo, a gdje je stup po kojem klizi "cekic". Vule a i to je zanimacija, u svakom slucaju bolja od televizije...

Re: vule - modeli teretnih vozila

26 Aug 2012, 20:22

još trebam najti tegljač za stup i dodatni alat
Post a reply